vyberte rok
Blhovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
59.65%
Marian Kotleba ĽSNS
23.68%
Igor Kašper NEKA
9.65%
Martin Juhaniak NEKA
2.63%
Milan Urbáni SMS
2.63%
Jozef Sásik SĽSAH
1.75%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

25,73
%
2017 1. kolo
13,08
%
2013 2. kolo
25,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,73%
2013 2. kolo 13,08%
2013 1. kolo 25,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
97 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
76 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
66 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
49 hlasov
5
Jozef Šimko, NEKA
41 hlasov
6
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
31 hlasov
7
Aladár Bari, MOST - HÍD
28 hlasov
8
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
23 hlasov
9
Gejza Mede, NEKA
21 hlasov
10
Ladislav Lang, MOST - HÍD
14 hlasov
11
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14 hlasov
12
Csaba Csízi, MOST - HÍD
12 hlasov
13
Vojtech Szajkó, SRK
10 hlasov
14
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
15
Vojtech Kökény, SRK
9 hlasov
16
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
6 hlasov
18
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
20
Peter Mináč, SMER-SD
5 hlasov
21
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
5 hlasov
22
Michal Bagačka, SMER-SD
5 hlasov
23
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Stanislav Krahulec, NEKA
4 hlasov
25
Ivan Hazucha, SMER-SD
4 hlasov
26
Miroslava Vargová, NEKA
4 hlasov
27
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Ján Lichanec, NEKA
4 hlasov
29
Stanislava Zvarová, SMER-SD
3 hlasov
30
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
31
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
33
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
34
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
35
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasov
36
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
37
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
38
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasov
39
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
40
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
41
Anatolij Jefimov, KSS
42
Miroslava Grendelová, KSS
43
Roman Lebeda, NEKA
44
Róbert Čipka, KSS
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Alena Pivovarčiová, NP
48
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
49
Martin Pliešovský, SNS