Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
41,88%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
33,75%
Peter Pukan REPUBLIKA
5,00%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
4,38%
Martin Kusenda NEKA
4,38%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,75%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,13%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,88%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,25%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,63%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
110 hlasov
2
Peter Kochan, NEKA
93 hlasov
3
Matúš Hubinský, NEKA
50 hlasov
4
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
5
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
24 hlasov
6
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
24 hlasov
7
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
8
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
9
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
19 hlasov
10
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
11
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
14 hlasov
12
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
12 hlasov
13
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
12 hlasov
14
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
15
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
16
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
17
Ján Mlynár, REPUBLIKA
9 hlasov
18
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
19
Martin Tarčák, NK/NEKA
8 hlasov
20
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
21
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
8 hlasov
22
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
7 hlasov
23
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
24
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
25
Renáta Kirková, NK/NEKA
6 hlasov
26
Jaroslav Blina, KSS
6 hlasov
27
Oľga Hudoková, NK/NEKA
6 hlasov
28
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
29
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
30
Anton Švec, KSS
5 hlasov
31
David Gerhát, KSS
5 hlasov
32
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
5 hlasov
33
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
34
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
35
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
36
Adam Jamrich, KSS
3 hlasov
37
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
38
Martin Dočkalik, NEKA
3 hlasov
39
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
40
Ľubomíra Švecová, KSS
2 hlasov
41
Miroslav Polner, NK/NEKA
2 hlasov
42
Marian Fázik, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

64,05 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,05 %
04.11. 2017 1. kolo 33,11 %
23.11. 2013 2. kolo 13,62 %
09.11. 2013 1. kolo 11,66 %