Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
61,11%
Rudolf Bauer KDS
38,89%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,73%
Rudolf Bauer KDS
20,00%
Dominika Palaščáková NOVA
9,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
9,09%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,64%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,82%
Jaroslav Džunko NEKA
1,82%
Lukáš Sisák KSS
1,82%
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Rečka, SMER - SD
19 hlasov
2
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
3
Ľubomír Šimko, SMER - SD
18 hlasov
4
Ján Kokarda, NEKA
18 hlasov
5
Ján Bačo, SĽS
13 hlasov
6
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
7
František Petro, SMER - SD
12 hlasov
8
Jozef Konkoly, SMER - SD
12 hlasov
9
Ivan Hriczko, NEKA
10 hlasov
10
Dominika Palaščáková, NOVA
10 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
10 hlasov
12
Martin Baltes, SĽS
10 hlasov
13
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
9 hlasov
14
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
15
Július Grulyo, NEKA
8 hlasov
16
Viktor Dulina, NEKA
8 hlasov
17
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
18
Vojtech Staňo, SMER - SD
8 hlasov
19
Anton Medvec, NEKA
8 hlasov
20
Františka Kočišová, SĽS
7 hlasov
21
Ľubica Holováčová, SĽS
6 hlasov
22
Róbert Čarny, SNS
6 hlasov
23
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
24
Ján Mikloš, KSS
5 hlasov
25
Ján Stanislav, SNS
5 hlasov
26
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
27
Ivan Buchla, SNS
4 hlasov
28
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
29
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
30
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
31
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
32
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
33
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
34
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
36
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
37
Jozef Tischler, SĽS
3 hlasov
38
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
39
Roman Horváth, SRÚS
3 hlasov
40
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
41
Ján Marton, NOVA
3 hlasov
42
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
43
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
44
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
45
Imrich Kohút, SĽS
2 hlasov
46
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
47
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
48
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
49
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
50
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
51
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
53
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
54
László Köteles, SMK-MKP
55
Jozef Koňa, SĽS
56
Marián Kertész, PD
57
László Iván, SMK-MKP
58
Jozef Holečko, NEKA
59
Jenő Csoltkó, NEKA
60
Peter Palaščák, SOĽ
61
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

14,62
%
2017 1. kolo
8,66
%
2013 2. kolo
14,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 14,62%
2013 2. kolo 8,66%
2013 1. kolo 14,05%