Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
67,74%
Igor Ryban NEKA
16,13%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
14,84%
Juraj Pavlovič KSS
1,29%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tatiana Červeňová, SMER - SD
58 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
57 hlasov
3
Tomáš Zanovit, SNS
54 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
42 hlasov
5
Róbert Ivaška, SMER - SD
40 hlasov
6
Marián Fedor, SMER - SD
35 hlasov
7
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
8
Zdenko Kozák, NEKA
34 hlasov
9
Miroslav Mazúr, SMER - SD
31 hlasov
10
Štefan Balošák, SMER - SD
29 hlasov
11
Katarína Tomášová, SMER - SD
28 hlasov
12
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
25 hlasov
13
Miroslav Mlynár, SMER - SD
24 hlasov
14
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
15
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
16
Juraj Antal, NEKA
13 hlasov
17
Peter Kašuba, NEKA
13 hlasov
18
Tibor Adamko, NEKA
13 hlasov
19
Milan Benko, NEKA
12 hlasov
20
Róbert Gottlieb, NEKA
12 hlasov
21
Vladimír Polakovič, NEKA
12 hlasov
22
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
10 hlasov
23
Ľubomír Kolár, KSS
10 hlasov
24
Július Morgoš, OKS, NOVA
10 hlasov
25
Matej Bórik, NEKA
9 hlasov
26
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
9 hlasov
27
Peter Belica, NEKA
9 hlasov
28
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
29
František Kurhajec, ĽS-HZDS
8 hlasov
30
Ľubomír Vaňko, NEKA
8 hlasov
31
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
32
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
7 hlasov
33
Stanislav Rohoň, NEKA
7 hlasov
34
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
7 hlasov
35
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
36
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
6 hlasov
37
Zita Prívozníková, KSS
6 hlasov
38
Peter Maruniak, EDS
5 hlasov
39
Milan Nemček, EDS
5 hlasov
40
Marek Pavlovič, KSS
4 hlasov
41
Danica Medvecká, KSS
4 hlasov
42
Ján Mičko, KSS
3 hlasov
43
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
44
Jozef Kendra, KSS
2 hlasov
45
Marcel Vajzer, NP
2 hlasov
46
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
47
Martin Tanevski, KSS
2 hlasov
48
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Peter Šimkovič, NEKA
2 hlasov
50
Nadežda Šugrová, SMER - SD
2 hlasov
51
Pavol Krišpinský, PD
2 hlasov
52
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
2 hlasov
53
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov

Volebná účasť

37,26
%
2017 1. kolo
20,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,26%
2013 1. kolo 20,38%