vyberte rok
Blatná na Ostroveokres Dunajská Streda

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
60.61%
Konrád Rigó Most-Híd
19.39%
Tibor Mikuš NEKA
10.91%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8.48%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0.61%
Márius Novák NP

Volebná účasť

21,4
%
2017 1. kolo
21,31
%
2013 2. kolo
27,1
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,4%
2013 2. kolo 21,31%
2013 1. kolo 27,1%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Menyhárt, SMK-MKP
89 hlasov
2
Csaba Orosz, SMK-MKP
88 hlasov
3
Iván Fenes, SMK-MKP
87 hlasov
4
László Bacsó, SMK-MKP
75 hlasov
5
Zoltán Hájos, SMK-MKP
75 hlasov
6
Rozália Hervay, SMK-MKP
70 hlasov
7
Ladislav Polák, SMK-MKP
41 hlasov
8
Marian Soóky, SMK-MKP
40 hlasov
9
Konrád Rigó, MOST - HÍD
34 hlasov
10
Gabriela Józan Horváth, MOST - HÍD
33 hlasov
11
Károly Földes, NEKA
32 hlasov
12
Zoltán Horváth, NEKA
29 hlasov
13
Alexander Dakó, NEKA
24 hlasov
14
Irén Sárközy, MOST - HÍD
23 hlasov
15
Ivan Seňan, MOST - HÍD
22 hlasov
16
František Vangel, MOST - HÍD
21 hlasov
17
Ferenc Berényi, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
18
Richard Kmeť, SMER-SD
18 hlasov
19
Edita Lysinová, MOST - HÍD
18 hlasov
20
Marian Bölcs, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
21
Albin Varga, MOST - HÍD
16 hlasov
22
Kristian Kovács, MOST - HÍD
15 hlasov
23
Ján Berceli, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
24
Štefan Horony, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
25
Pavol Sebök, NEKA
11 hlasov
26
Ivan Husár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
27
Renáta Klauková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
28
Jozef Samek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
29
Emília Danišová, NAJ
8 hlasov
30
Peter Súlovský, SNS
8 hlasov
31
Zuzana Tóthová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
32
Jakub Nagy, SZSZO
7 hlasov
33
Jozef Narancsik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
34
Zsolt Sidó, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
35
Robert Tánczos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
36
Iveta Fajnorová, NAJ
6 hlasov
37
Róbert Horváth, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
38
Dagmar Fuseková, NP
4 hlasov