Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
40,59%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
20,79%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
13,86%
Martin Kusenda NEKA
6,93%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
5,94%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,95%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,96%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,98%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,99%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matúš Hubinský, NEKA
34 hlasov
2
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
30 hlasov
3
Jozef Stankovský, NEKA
30 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
19 hlasov
5
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
16 hlasov
6
Peter Kochan, NEKA
14 hlasov
7
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
9
Martin Dočkalik, NEKA
11 hlasov
10
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
11
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
12
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
13
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
14
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
15
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
16
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
17
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
18
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
7 hlasov
19
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
20
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
21
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
6 hlasov
22
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
6 hlasov
23
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
6 hlasov
24
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
6 hlasov
25
Renáta Kirková, NK/NEKA
6 hlasov
26
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
6 hlasov
27
Oľga Hudoková, NK/NEKA
5 hlasov
28
Martin Tarčák, NK/NEKA
5 hlasov
29
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
30
Anton Švec, KSS
5 hlasov
31
Jaroslav Blina, KSS
4 hlasov
32
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
33
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
34
Adam Jamrich, KSS
4 hlasov
35
David Gerhát, KSS
4 hlasov
36
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
38
Ľubomíra Švecová, KSS
2 hlasov
39
Ján Mlynár, REPUBLIKA
2 hlasov
40
Miroslav Polner, NK/NEKA
2 hlasov
41
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
42
Marian Fázik, NK/NEKA

Volebná účasť

60,69 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,69 %
04.11. 2017 1. kolo 24,48 %
23.11. 2013 2. kolo 13,18 %
09.11. 2013 1. kolo 13,18 %