vyberte rok
Biskupiceokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
58.65%
Marian Kotleba ĽSNS
12.50%
Igor Kašper NEKA
7.69%
Martin Juhaniak NEKA
6.73%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
5.29%
Pavel Greksa NEKA
3.37%
Miroslav Gálik NAS
1.44%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.44%
Alena Piovarčiová NP
1.44%
Milan Urbáni SMS
1.44%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

27,48
%
2017 1. kolo
12,37
%
2013 2. kolo
22,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,48%
2013 2. kolo 12,37%
2013 1. kolo 22,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
164 hlasov
2
Attila Agócs, MOST - HÍD
157 hlasov
3
Péter Csúsz, SMK-MKP
154 hlasov
4
Péter György, SMK-MKP
128 hlasov
5
László Kerekes, SMK-MKP
126 hlasov
6
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
100 hlasov
7
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
41 hlasov
8
István Mázik, MKDA-MKDSZ
28 hlasov
9
Denisa Nincová, NEKA
22 hlasov
10
Pavol Baculík, NEKA
22 hlasov
11
Tibor Tóth, MOST - HÍD
21 hlasov
12
Rudolf Slivka, SNS
19 hlasov
13
Zoltán Balog, NEKA
16 hlasov
14
Štefan Kertész, MOST - HÍD
11 hlasov
15
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
Karol Ferencz, MOST - HÍD
11 hlasov
17
Pavel Greksa, NEKA
10 hlasov
18
Juraj Pelč, NEKA
10 hlasov
19
Pavol Križo, SNS
8 hlasov
20
Jozef Bari, SRK
7 hlasov
21
Ján Mičuda, SMER-SD
5 hlasov
22
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
24
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
25
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
27
Branislav Hámorník, SMER-SD
3 hlasov
28
Jana Haláková, SMER-SD
3 hlasov
29
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
30
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Lukáš Čavoj, NEKA
2 hlasov
32
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
2 hlasov
33
Július Čipčala, SRK
2 hlasov
34
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
38
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
39
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
41
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
42
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
43
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko