Kandidáti na predsedu VÚC

Martin Červenka NEKA
46,08%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
36,41%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
5,07%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
3,23%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,76%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
2,30%
Zdenko Rosina NK/NEKA
2,30%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,92%
Roland Hakszer NEKA
0,46%
Roman Chudý ŽIVOT
0,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
49 hlasov
2
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
45 hlasov
3
Marián Galbavý, NEKA
35 hlasov
4
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
35 hlasov
5
Ivan Dobrovodský, NEKA
28 hlasov
6
Maroš Sagan, NEKA
28 hlasov
7
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
8
Jozef Kozoň, NEKA
23 hlasov
9
Iveta Bakičová, NEKA
23 hlasov
10
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
11
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
21 hlasov
12
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
13
Jozef Remenár, REPUBLIKA
20 hlasov
14
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
15
Žaneta Gogolová, NEKA
20 hlasov
16
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
19 hlasov
17
Štefan Krištofík, SMER - SD
19 hlasov
18
Dušan Mikulka, SNS
18 hlasov
19
Magdaléna Eliášová, NEKA
18 hlasov
20
Ľubica Horváthová, NEKA
17 hlasov
21
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
22
Peter Hambálek, SMER - SD
16 hlasov
23
Radovan Hynek, REPUBLIKA
15 hlasov
24
Matej Lančarič, NEKA
15 hlasov
25
Marek Neštický, NEKA
15 hlasov
26
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
15 hlasov
27
Natália Blahová, DS
15 hlasov
28
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
29
Ľuboš Kollár, NEKA
14 hlasov
30
Július Zemko, SMER - SD
14 hlasov
31
Lívia Voleková, REPUBLIKA
14 hlasov
32
Martin Ostrovský, SNS
12 hlasov
33
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
34
Alan Bočkay, NEKA
12 hlasov
35
Silvia Urmínska, SMER - SD
11 hlasov
36
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
37
Šimon Štefunko, NEKA
11 hlasov
38
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
39
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
40
Tibor Pekarčík, NEKA
10 hlasov
41
Stanislav Hric, NEKA
10 hlasov
42
Peter Kvasničák, NEKA
9 hlasov
43
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Juraj Horváth, SNS
9 hlasov
45
Marcel Krajčo, NEKA
9 hlasov
46
Viliam Kochajda, SMER - SD
9 hlasov
47
Peter Chmela, NEKA
9 hlasov
48
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
9 hlasov
49
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
50
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
51
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
8 hlasov
52
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
8 hlasov
53
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
8 hlasov
54
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
8 hlasov
55
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
56
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
7 hlasov
57
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
58
Eva Nemčovská, NEKA
7 hlasov
59
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
6 hlasov
60
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
61
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
6 hlasov
62
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
63
Zdenko Rosina, NK/NEKA
5 hlasov
64
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
65
Martin Ružička, SNS
3 hlasov
66
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov

Volebná účasť

46,21 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,21 %
04.11. 2017 1. kolo 20,43 %
23.11. 2013 2. kolo 16,35 %
09.11. 2013 1. kolo 14,82 %