Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
66,67%
Rudolf Bauer KDS
33,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
57,86%
Rudolf Bauer KDS
16,98%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,40%
Lukáš Sisák KSS
4,40%
Dominika Palaščáková NOVA
3,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,77%
Ivan Kuhn OKS
3,77%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,14%
Jozef Holečko NEKA
1,26%
Jaroslav Džunko NEKA
0,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Kopasz, SMK-MKP
83 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
81 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
80 hlasov
4
Jozef Horváth, SMER - SD
79 hlasov
5
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
64 hlasov
6
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
57 hlasov
7
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56 hlasov
8
Csaba Furik, SMK-MKP
54 hlasov
9
Ladislav Illés, SMK-MKP
49 hlasov
10
Mária Szuperák, SMK-MKP
45 hlasov
11
László Farkas, SMK-MKP
39 hlasov
12
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
30 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER - SD
27 hlasov
14
Peter Pető, NEKA
25 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
17 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
17
Edita Anthony, SaS
13 hlasov
18
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
19
Miroslav Tóth, SMER - SD
11 hlasov
20
Tibor Jánošík, NOVA
10 hlasov
21
Michaela Kapustníková, NOVA
8 hlasov
22
Vladimír Dvorový, SMER - SD
8 hlasov
23
Rastislav Petrovič, SMER - SD
8 hlasov
24
Štefan Duč, NEKA
8 hlasov
25
Pavel Szijjártó, SĽS
8 hlasov
26
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
7 hlasov
27
Juraj Sobek, SMER - SD
7 hlasov
28
Marek Čižmár, NEKA
7 hlasov
29
Ladislav Szilágyi, SaS
6 hlasov
30
Ľudovít Tóth, SĽS
6 hlasov
31
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
32
Štefan Tatranský, KSS
5 hlasov
33
Marián Kolesár, NEKA
5 hlasov
34
Magdaléna Haburová, NEKA
4 hlasov
35
Aneta Horváthová, EDS
4 hlasov
36
Miloš Kubica, NEKA
4 hlasov
37
Andrej Kocák, MS
4 hlasov
38
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
39
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
40
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
42
Robert Engel, NEKA
3 hlasov
43
Martin Galgoczy, NEKA
3 hlasov
44
Tichomír Kačo, NEKA
3 hlasov
45
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
46
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
47
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasov
48
Ján Tomáš, NEKA
2 hlasov
49
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
50
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
51
Ľubomír Princík, NEKA
2 hlasov
52
Ľubomír Bulla, NEKA
2 hlasov
53
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
54
Mikuláš Balog, EDS
2 hlasov
55
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
56
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
57
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
58
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
59
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
60
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
61
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
62
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
63
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
64
František Tomko, NEKA
1 hlasov
65
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
66
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
67
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

24,37
%
2017 1. kolo
6,72
%
2013 2. kolo
14,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,37%
2013 2. kolo 6,72%
2013 1. kolo 14,26%