Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
69,31%
Rudolf Bauer KDS
30,69%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
63,33%
Rudolf Bauer KDS
18,67%
Dominika Palaščáková NOVA
5,33%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,33%
Jaroslav Džunko NEKA
2,67%
Jozef Holečko NEKA
2,67%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,00%
Lukáš Sisák KSS
1,33%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,67%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Bačo, NEKA
120 hlasov
2
Ľubomír Šimko, SMER - SD
71 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
41 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
35 hlasov
5
František Petro, SMER - SD
34 hlasov
6
Slavomír Horváth, SNS
23 hlasov
7
Vojtech Staňo, SMER - SD
23 hlasov
8
Ján Kokarda, NEKA
20 hlasov
9
Radoslav Šimko, SNS
19 hlasov
10
Ján Mikloš, KSS
18 hlasov
11
Viktor Dulina, NEKA
18 hlasov
12
Ladislav Vojtko, KSS
17 hlasov
13
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
14
Monika Bérešová, SZS
12 hlasov
15
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
16
Róbert Čarny, SNS
12 hlasov
17
Ján Marton, NOVA
11 hlasov
18
Róbert Šándor, NEKA
10 hlasov
19
Ivan Buchla, SNS
10 hlasov
20
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
21
Dominika Palaščáková, NOVA
9 hlasov
22
Miroslav Bačenko, NEKA
9 hlasov
23
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
24
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
25
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
26
Ján Bačo, SĽS
8 hlasov
27
Karol Dzugas, NEKA
7 hlasov
28
Július Grulyo, NEKA
7 hlasov
29
Roman Horváth, SRÚS
6 hlasov
30
Peter Papáč, KSS
6 hlasov
31
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
32
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
33
Jozef Holečko, NEKA
5 hlasov
34
Martin Baltes, SĽS
5 hlasov
35
Ladislav Bartók, NEKA
5 hlasov
36
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
37
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
38
László Köteles, SMK-MKP
4 hlasov
39
Ján Stanislav, SNS
4 hlasov
40
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
41
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
42
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
43
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
44
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
45
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
46
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
47
László Iván, SMK-MKP
2 hlasov
48
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
49
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
50
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
51
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
52
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
53
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
54
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
55
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
56
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
57
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
58
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
59
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
60
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
61
Marián Kertész, PD
1 hlasov

Volebná účasť

26,85
%
2017 1. kolo
9,80
%
2013 2. kolo
16,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,85%
2013 2. kolo 9,80%
2013 1. kolo 16,25%