vyberte rok
Bidovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
43.01%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39.78%
Jarmila Tkáčová SNS
3.58%
Róbert Bačinský NEKA
2.51%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.51%
Vladislav Stanko NEKA
2.15%
Lukáš Sisák KSS
1.43%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.08%
Jozef Červenák RIS
0.72%
Oliver Petrík JĽSS
0.72%
Ján Struk SMS
0.72%
Adam Šepetka NAJ
0.72%
Jozef Bobík NEKA
0.36%
Rudolf Botka NP
0.36%
Jaroslav Džunko NEKA
0.36%

Volebná účasť

26,85
%
2017 1. kolo
9,8
%
2013 2. kolo
16,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,85%
2013 2. kolo 9,8%
2013 1. kolo 16,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Zámboriová, ŠKV
153 hlasov
2
Pavol Lehotský, NEKA
94 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
4
Jarmila Vaňová, ŠKV
63 hlasov
5
Michal Rečka, SMER-SD
51 hlasov
6
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
8
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
9
František Petro, SMER-SD
44 hlasov
10
Ondrej Bernát, SMER-SD
43 hlasov
11
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
12
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
13
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
14
Slavomír Horváth, SNS
32 hlasov
15
Peter Derevjaník, SMER-SD
30 hlasov
16
Ivan Hriczko, ŠKV
29 hlasov
17
Ladislav Vojtko, KSS
29 hlasov
18
Ján Kokarda, NEKA
28 hlasov
19
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
20
Vlastimil Lakatoš, NEKA
20 hlasov
21
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
22
Roland Szabó, SMER-SD
19 hlasov
23
István Zachariaš, SMK-MKP
18 hlasov
24
Ján Serbin, NEKA
15 hlasov
25
Radoslav Hodor, NEKA
15 hlasov
26
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
27
Ervín Kompuš, NAJ
13 hlasov
28
Mária Dulovičová, NEKA
12 hlasov
29
Slavomír Borovský, DS
12 hlasov
30
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
11 hlasov
31
Martina Dutková, NEKA
11 hlasov
32
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
10 hlasov
34
Július Beluscsák, NEKA
10 hlasov
35
Monika Gergelová, SNS
10 hlasov
36
Gabriel Böhm, NEKA
8 hlasov
37
Tibor Bráz, NEKA
7 hlasov
38
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
39
Peter Seman, KSS
7 hlasov
40
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
41
Vojtech Farkaš, NEKA
6 hlasov
42
Július Begala, NEKA
5 hlasov
43
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
44
Tamás Iván, SMK-MKP
5 hlasov
45
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
46
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
47
Gábor Szalay, SMK-MKP
4 hlasov
48
Csaba Simkó, SMK-MKP
4 hlasov
49
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
4 hlasov
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
51
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
52
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
53
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
54
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
55
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
56
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
57
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
58
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
59
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
60
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
61
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
63
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
64
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
65
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
66
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov