vyberte rok
Betliarokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53.08%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32.23%
Štefan Surmánek ĽSNS
7.58%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2.84%
Jaroslav Džunko NEKA
1.42%
Jarmila Tkáčová SNS
0.95%
Róbert Bačinský NEKA
0.47%
Jozef Bobík NEKA
0.47%
Jozef Červenák RIS
0.47%
Vladislav Stanko NEKA
0.47%
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

28,01
%
2017 1. kolo
12,88
%
2013 2. kolo
19,6
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,01%
2013 2. kolo 12,88%
2013 1. kolo 19,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Horník, SMER-SD
62 hlasov
2
Štefan Bašták, SMER-SD
55 hlasov
3
Attila Anna, NEKA
53 hlasov
4
Michal Terrai, NEKA
38 hlasov
5
Matúš Bischof, OKS
35 hlasov
6
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
7
Dušan Pollák, ŠKV
32 hlasov
8
Peter Pamula, SNS
32 hlasov
9
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
31 hlasov
10
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
11
Monika Repaszká, ŠKV
26 hlasov
12
Matej Lada, ŠKV
25 hlasov
13
Ivan Kuhn, OKS
24 hlasov
14
Peter Bollo, MOST - HÍD
24 hlasov
15
Ján Babič, SMER-SD
22 hlasov
16
Juraj Nagy, NEKA
20 hlasov
17
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
18
Monika Šeďová, MOST - HÍD
20 hlasov
19
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
20
Róbert Hanuštiak, NEKA
19 hlasov
21
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
22
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
23
Karol Kováč, OKS
17 hlasov
24
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
25
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
26
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
13 hlasov
27
Juraj Balázs, NEKA
9 hlasov
28
Miloš Gallo, ŠANCA
9 hlasov
29
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
30
Tibor Balázs, MOST - HÍD
7 hlasov
31
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
5 hlasov
33
Jaroslav Kočiš, KSS
3 hlasov
34
Mária Bernáthová, KSS
3 hlasov
35
Viliam Hlaváč, ŠKV
3 hlasov
36
Ferenc Porubán, SMK-MKP
2 hlasov
37
Zoltán Várady, SMK-MKP
2 hlasov
38
Beáta Beke, SMK-MKP
1 hlasov
39
Jozef Červeňák, RIS
1 hlasov
40
Juraj Bernár, KSS
1 hlasov
41
Helena Laliková, KSS
1 hlasov