vyberte rok
Betlanovceokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
46.99%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31.33%
Róbert Bačinský NEKA
6.02%
Jozef Červenák RIS
3.61%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.61%
Adam Šepetka NAJ
2.41%
Jarmila Tkáčová SNS
2.41%
Jozef Bobík NEKA
1.20%
Rudolf Botka NP
1.20%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.20%
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

18,94
%
2017 1. kolo
4,88
%
2013 2. kolo
6,72
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,94%
2013 2. kolo 4,88%
2013 1. kolo 6,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
2
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
3
Lea Grečková, SMER-SD
19 hlasov
4
Michal Komara, SMER-SD
18 hlasov
5
Pavol Bečarik, SNS
15 hlasov
6
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
7
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
8
Iveta Rušinová, SMER-SD
14 hlasov
9
Peter Zelený, SNS
14 hlasov
10
Dávid Demečko, SNS
12 hlasov
11
Ján Volný, SMER-SD
12 hlasov
12
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
14
Janka Brziaková, SMER-SD
9 hlasov
15
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
16
Adnan Akram, NEKA
8 hlasov
17
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
18
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
6 hlasov
20
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Maroš Divok, NEKA
5 hlasov
22
Ondrej Kapusta, NEKA
4 hlasov
23
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
3 hlasov
26
Stanislav Lorko, SNS
3 hlasov
27
Valter Retter, SNS
3 hlasov
28
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Beáta Janovcová, SNS
3 hlasov
30
Marián Hojstrič, NEKA
3 hlasov
31
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Rastislav Neuvirth, ŠKV
2 hlasov
33
Róbert Kočiš, NEKA
2 hlasov
34
Martin Kaščák, SNS
2 hlasov
35
Radovan Ďorko, ŠKV
1 hlasov
36
Lívia Kozlová, ŠKV
1 hlasov
37
Vladimíra Dunková, ŠKV
38
Miroslav Pomajdík, VZDOR
39
Milan Smižanský, ŠANCA