Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
92,98%
Rudolf Bauer KDS
7,02%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
78,26%
Rudolf Bauer KDS
5,59%
Jaroslav Džunko NEKA
3,11%
Jozef Holečko NEKA
3,11%
Lukáš Sisák KSS
3,11%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,86%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,86%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,86%
Dominika Palaščáková NOVA
0,62%
Ivan Kuhn OKS
0,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gábor Mihók, SMK-MKP
127 hlasov
2
Attila Barkó, SMK-MKP
111 hlasov
3
Tibor Varga, SMK-MKP
110 hlasov
4
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
82 hlasov
5
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
79 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
74 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
68 hlasov
8
Viliam Zahorčák, SMER - SD
61 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
60 hlasov
10
František Farkaš, SMER - SD
22 hlasov
11
Jaroslav Ferenc, KĽS
7 hlasov
12
Oliver Petrík, NEKA
7 hlasov
13
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Branislav Sijka, NEKA
7 hlasov
15
Ján Mihalečko, SMER - SD
6 hlasov
16
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
17
Jozef Makohus, SMER - SD
5 hlasov
18
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
19
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
20
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
21
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
22
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
23
Martin Magura, SMS
3 hlasov
24
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
25
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
26
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
27
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
28
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
29
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
30
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
31
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
32
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
33
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
34
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
35
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
36
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
37
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
38
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
39
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
40
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
41
Vladimíra Fortunová, KSS
42
Ján Mičuda, NEKA
43
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
44
Martin Stripai, SMS
45
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
46
Jozef Jusko, ÚSVIT
47
Juraj Brecko, KSS
48
Juraj Jevin, SaS
49
Milan Potocký, NEKA
50
Jaroslava Špaková, DS
51
Jaroslav Tokár, SRÚS
52
Tomáš Bubelíny, NOVA
53
Jaroslav Vaľo, SNS
54
Rastislav Tomaš, KSS
55
Mária Uchnárová, SMS

Volebná účasť

37,54
%
2017 1. kolo
38,72
%
2013 2. kolo
61,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,54%
2013 2. kolo 38,72%
2013 1. kolo 61,95%