vyberte rok
Bešaokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
33.62%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
29.31%
Peter Oremus NEKA
13.79%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
9.48%
Milan Uhrík ĽSNS
8.62%
Ľászló Hajdu MKDA
1.72%
Renáta Kolenčíková NEKA
1.72%
Ján Marko NP
1.72%

Volebná účasť

21,89
%
2017 1. kolo
17,24
%
2013 2. kolo
18,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,89%
2013 2. kolo 17,24%
2013 1. kolo 18,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
63 hlasov
2
Tibor Csenger, SMK-MKP
41 hlasov
3
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
38 hlasov
4
Zita Cseri, NEKA
37 hlasov
5
Beáta Kiss, SMK-MKP
37 hlasov
6
Peter Köpöncei, SMK-MKP
35 hlasov
7
Dezső Pálffy, SMK-MKP
31 hlasov
8
Pál Zachar, NEKA
27 hlasov
9
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
10
Igor Éder, NEKA
19 hlasov
11
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
12
Erika Sulinová, NEKA
16 hlasov
13
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
14
Igor Gogora, NEKA
14 hlasov
15
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
16
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
17
Igor Varga, NEKA
12 hlasov
18
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
19
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
20
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
11 hlasov
21
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
22
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
23
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
24
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
25
Ján Krtík, NEKA
9 hlasov
26
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
27
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
28
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
30
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
31
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Ondrej Juhász, NEKA
6 hlasov
33
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
34
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
35
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
36
Marianna Šedivá, NEKA
5 hlasov
37
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Michal Ivanický, KSS
4 hlasov
41
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
43
Miroslav Kamenský, KSS
3 hlasov
44
Ján Hamar, KSS
3 hlasov
45
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
46
Ján Kútik, KSS