Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
47,76%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34,33%
Štefan Straka KSS
7,46%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
5,97%
Dorota Bujňáková NP
2,99%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,49%
Anton Korba NEKA
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
43 hlasov
2
Juraj Kuročka, SMER - SD
25 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
18 hlasov
4
Lukáš Bičej, KOS
18 hlasov
5
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
6
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
7
Ján Ragan, SMER - SD
14 hlasov
8
Dušan Molek, SMER - SD
13 hlasov
9
Rastislav Košalko, KOS
12 hlasov
10
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
11
Radovan Kapraľ, KOS
8 hlasov
12
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
13
Jozef Berta, SMER - SD
6 hlasov
14
Marcela Pčolinská, NOVA
6 hlasov
15
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
16
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
17
Ján Šimko, NaS - ns
4 hlasov
18
Milan Reich, KOS
4 hlasov
19
Ladislav Hromada, NOVA
4 hlasov
20
Anton Pavúk, NOVA
4 hlasov
21
Milan Madura, ĽS-HZDS
3 hlasov
22
Michal Džuka, SOĽ
3 hlasov
23
Peter Ondko, NEKA
3 hlasov
24
Eva Lenková, NaS - ns
3 hlasov
25
Štefan Straka, KSS
3 hlasov
26
Ľubomír Pidany, SĽS
2 hlasov
27
Jozef Mihalčin, SĽS
2 hlasov
28
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
29
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
30
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
31
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
32
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Alfonz Kaliaš, SRÚS
2 hlasov
34
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
35
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
36
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
37
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
38
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
39
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
40
Ján Macuga, EDS
1 hlasov
41
Paulína Sopková, NaS - ns
1 hlasov
42
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
43
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
44
Marek Cerula, SNS
45
Pavol Drobný, SĽS
46
Marta Baniková, 99%, PaS
47
Ján Čižik, 99%, PaS
48
Dušan Haľko, SNS
49
Jozef Tomašik, SNS
50
Pavol Štefanko, EDS
51
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
52
Emília Rujaková, SĽS
53
Miroslava Urbanová, NaS - ns
54
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
55
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
56
Mária Kurovská, NaS - ns
57
Anton Korba, NEKA
58
Ján Katriňák, SRK
59
Jozef Karchňák, ÚSVIT
60
Ján Jevín, SNS
61
Helena Vancáková, 99%, PaS

Volebná účasť

27,61
%
2017 1. kolo
17,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,61%
2013 1. kolo 17,96%