vyberte rok
Benkovceokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
46.61%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
22.03%
Andrej Gmitter NEKA
11.02%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7.63%
Pavol Gašper NEKA
5.08%
Ján Garaj NEKA
2.54%
Miroslav Škvarek SNS
2.54%
František Bednár NAJ
0.85%
František Oľha Šanca
0.85%
Jozef Šváč NP
0.85%
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

27,61
%
2017 1. kolo
17,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,61%
2013 1. kolo 17,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
76 hlasov
2
Jozef Baran, SMER-SD
41 hlasov
3
Stanislav Obický, NEKA
35 hlasov
4
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
5
Štefan Straka, NEKA
24 hlasov
6
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
7
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
21 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER-SD
19 hlasov
9
Ján Ragan, NEKA
18 hlasov
10
Juraj Kuročka, SMER-SD
17 hlasov
11
Peter Novák, SNS
16 hlasov
12
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
13
Peter Kocák, NEKA
13 hlasov
14
Štefan Hreha, SMER-SD
13 hlasov
15
Miroslav Baník, NEKA
12 hlasov
16
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
17
Jozef Berta, SMER-SD
10 hlasov
18
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
19
Samuel Bruss, NEKA
9 hlasov
20
Marta Vagaská, SNS
8 hlasov
21
Vincent Antoš, KSS
8 hlasov
22
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
23
Blažena Matisová, NEKA
7 hlasov
24
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Alfonz Kobielský, NEKA
7 hlasov
26
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Milan Bužo, EDS
6 hlasov
28
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Zuzana Zavadská, SZ
5 hlasov
30
Martina Hliboká, SOĽ
4 hlasov
31
Ľubomír Pidaný, SNS
4 hlasov
32
Roman Goroľ, EDS
4 hlasov
33
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
35
Michal Huňák, EDS
3 hlasov
36
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasov
37
Dušan Vilenik, SNS
3 hlasov
38
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
40
Ivan Koščík, NEKA
2 hlasov
41
Ján Pivovarník, SNS
2 hlasov
42
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Monika Palková, SP
2 hlasov
45
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasov
46
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasov
47
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
48
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
49
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
50
Peter Treciak, NaS - ns
51
Mária Kurovská, NaS - ns
52
Miroslav Kroka, NP
53
Ondrej Hreha, SZS
54
Ján Katriňák, RIS