Benice okres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
32,39%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
30,28%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
9,15%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
7,75%
Miroslav Urban REPUBLIKA
4,93%
Marián Murín NEKA
4,23%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
4,23%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
2,82%
Andrea Starinská NK/NEKA
2,82%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Thomka, NEKA
41 hlasov
2
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
33 hlasov
3
Zuzana Valocká, NEKA
29 hlasov
4
Branislav Zacharides, NEKA
28 hlasov
5
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
28 hlasov
6
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
7
Erika Cintulová, NEKA
24 hlasov
8
František Výrostko, NEKA
21 hlasov
9
Marián Krivuš, NEKA
17 hlasov
10
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
17 hlasov
11
Zdenko Kozák, SNS
17 hlasov
12
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
15 hlasov
14
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
14 hlasov
15
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
16
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
14 hlasov
17
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
14 hlasov
18
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
13 hlasov
19
Peter Majko, SNS
12 hlasov
20
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
21
Ľubomír Vaňko, NEKA
10 hlasov
22
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
23
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
10 hlasov
24
Martin Hudec, NEKA
10 hlasov
25
Marián Fedor, SMER - SD
10 hlasov
26
Marek Belák, NEKA
9 hlasov
27
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
28
Bibiana Pánisová, SMER - SD
9 hlasov
29
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
9 hlasov
30
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
31
Lenka Sláviková, SMER - SD
8 hlasov
32
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
33
Jozef Krištoffy, NEKA
8 hlasov
34
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
35
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
36
Martina Antošová, NEKA
7 hlasov
37
Jozef Petráš, NEKA
7 hlasov
38
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
39
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
40
Miroslav Jánošík, SNS
7 hlasov
41
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
42
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
43
Dušan Zachar, NK/NEKA
6 hlasov
44
Dušan Kričko, REPUBLIKA
6 hlasov
45
Milan Ftorek, NEKA
6 hlasov
46
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
5 hlasov
47
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
48
Ján Kováčik, SMER - SD
5 hlasov
49
Peter Had, ŽIVOT
4 hlasov
50
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
51
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
52
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
3 hlasov
53
Alexander Velitš, KSS
3 hlasov
54
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
55
Viliam Komora, NK/NEKA
3 hlasov
56
Roman Maťko, SMER - SD
3 hlasov
57
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
58
Katarína Spiššáková, KSS
2 hlasov
59
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
60
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
2 hlasov
61
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
62
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
63
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
1 hlasov
64
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
1 hlasov
65
Daniel Diškanec, NK/NEKA

Volebná účasť

61,81 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,81 %
04.11. 2017 1. kolo 34,89 %
09.11. 2013 1. kolo 22,06 %