Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
73,33%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
11,67%
Igor Ryban NEKA
8,33%
Juraj Pavlovič KSS
6,67%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
21 hlasov
2
Zdenko Kozák, NEKA
19 hlasov
3
Peter Vons, NEKA
18 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
16 hlasov
5
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
6
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
7
Katarína Tomášová, SMER - SD
13 hlasov
8
Tomáš Zanovit, SNS
12 hlasov
9
Miroslav Mazúr, SMER - SD
11 hlasov
10
Marián Fedor, SMER - SD
11 hlasov
11
Milan Benko, NEKA
10 hlasov
12
Štefan Balošák, SMER - SD
10 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
10 hlasov
14
Róbert Ivaška, SMER - SD
10 hlasov
15
Nadežda Šugrová, SMER - SD
8 hlasov
16
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
17
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
18
Vladimír Polakovič, NEKA
6 hlasov
19
Miroslav Mlynár, SMER - SD
6 hlasov
20
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
21
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
22
Marek Pavlovič, KSS
4 hlasov
23
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
24
František Kurhajec, ĽS-HZDS
3 hlasov
25
Peter Maruniak, EDS
3 hlasov
26
Miroslav Herák, KSS
3 hlasov
27
Zita Prívozníková, KSS
3 hlasov
28
Stanislav Rohoň, NEKA
3 hlasov
29
Róbert Gottlieb, NEKA
3 hlasov
30
Matej Bórik, NEKA
2 hlasov
31
Peter Belica, NEKA
2 hlasov
32
Danica Medvecká, KSS
2 hlasov
33
Ján Mičko, KSS
2 hlasov
34
Július Morgoš, OKS, NOVA
2 hlasov
35
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
36
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Juraj Antal, NEKA
1 hlasov
38
Ľubomír Kolár, KSS
1 hlasov
39
Jozef Kendra, KSS
1 hlasov
40
Milan Nemček, EDS
1 hlasov
41
Tibor Adamko, NEKA
1 hlasov
42
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlasov
44
Martin Tanevski, KSS
1 hlasov
45
Patrik Volentier, OKS, NOVA
46
Ľubomír Vaňko, NEKA
47
Marcel Vajzer, NP
48
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
49
Peter Šimkovič, NEKA
50
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
51
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
52
Pavol Krišpinský, PD
53
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
54
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA

Volebná účasť

34,89
%
2017 1. kolo
22,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,89%
2013 1. kolo 22,06%