vyberte rok
Beniceokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
52.17%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22.83%
Marián Murín NEKA
9.78%
Peter Sagan ĽSNS
9.78%
Peter Cibulka NEKA
3.26%
Ján Mikolaj SNS
2.17%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Anton Martvoň NEKA
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

34,89
%
2017 1. kolo
22,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,89%
2013 1. kolo 22,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Patrik Antal, NEKA
51 hlasov
2
Marek Straka, SMER-SD
32 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
31 hlasov
4
Jaroslav Brzák, NEKA
30 hlasov
5
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
6
Tatiana Červeňová, SMER-SD
22 hlasov
7
Zuzana Valocká, NEKA
20 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
19 hlasov
9
Tomáš Zanovit, NEKA
18 hlasov
10
František Výrostko, NEKA
16 hlasov
11
Štefan Balošák, SMER-SD
15 hlasov
12
Zdenko Kozák, SNS
15 hlasov
13
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Katarína Tomášová, SMER-SD
14 hlasov
15
Martin Hudec, SNS
14 hlasov
16
Stanislav Rohoň, NEKA
12 hlasov
17
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
18
Peter Vons, NEKA
11 hlasov
19
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
20
Marián Fedor, SMER-SD
11 hlasov
21
Marián Krivuš, NEKA
10 hlasov
22
Slavomír Šuch, SMER-SD
10 hlasov
23
Peter Kašuba, NEKA
9 hlasov
24
Marcel Maťovčík, NEKA
9 hlasov
25
Róbert Ivaška, SMER-SD
8 hlasov
26
Pavol Zemko, NEKA
8 hlasov
27
Miroslav Mazúr, NEKA
7 hlasov
28
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
Jozef Petráš, SMER-SD
6 hlasov
30
Branislav Zacharides, NEKA
5 hlasov
31
Alexander Velitš, VZDOR
5 hlasov
32
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
34
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
5 hlasov
35
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Milan Horňák, NEKA
3 hlasov
40
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Eva Milučká, SNS
3 hlasov
43
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
2 hlasov
44
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
46
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
47
Dana Šinálová, SNS
2 hlasov
48
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasov
49
Martin Čanády, SNS
1 hlasov
50
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
1 hlasov
51
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
Ján Burda, MOST - HÍD
53
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE