Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
72,73%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
27,27%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
31,67%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
25,00%
Dominika Palaščáková NOVA
16,67%
Rudolf Bauer KDS
11,67%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,67%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,33%
Jozef Holečko NEKA
3,33%
Jaroslav Džunko NEKA
1,67%
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
20 hlasov
3
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
4
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
5
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
6
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
7
Dominika Palaščáková, NOVA
14 hlasov
8
Ján Marton, NOVA
11 hlasov
9
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
10
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
11
Vojtech Staňo, SMER - SD
9 hlasov
12
František Petro, SMER - SD
9 hlasov
13
Monika Bérešová, SZS
9 hlasov
14
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
16
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
17
Viktor Dulina, NEKA
7 hlasov
18
Karol Dzugas, NEKA
7 hlasov
19
Radoslav Šimko, SNS
7 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
6 hlasov
21
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
22
Michal Rečka, SMER - SD
5 hlasov
23
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
24
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
25
Ľubomír Šimko, SMER - SD
5 hlasov
26
Róbert Čarny, SNS
4 hlasov
27
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
28
Božena Letková, NEKA
4 hlasov
29
Jozef Holečko, NEKA
4 hlasov
30
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
31
Marián Kertész, PD
3 hlasov
32
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
33
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
34
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
35
Jozef Koňa, SĽS
3 hlasov
36
Peter Palaščák, SOĽ
3 hlasov
37
Monika Vargová, SNS
2 hlasov
38
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
39
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
40
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
41
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
42
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
43
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
44
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
45
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
46
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
47
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
48
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
49
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
50
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
51
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
52
István Zachariaš, SMK-MKP
53
Ladislav Vojtko, KSS
54
László Iván, SMK-MKP
55
Jozef Tischler, SĽS
56
Ján Mikloš, KSS
57
Elena Majancsíková, SĽS
58
László Köteles, SMK-MKP
59
Anton Király, SMK-MKP
60
Roman Horváth, SRÚS
61
Jenő Csoltkó, NEKA

Volebná účasť

25,84
%
2017 1. kolo
10,89
%
2013 2. kolo
12,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,84%
2013 2. kolo 10,89%
2013 1. kolo 12,42%