vyberte rok
Beniakovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
62.07%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
25.52%
Róbert Bačinský NEKA
4.14%
Jarmila Tkáčová SNS
3.45%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.38%
Jozef Červenák RIS
0.69%
Oliver Petrík JĽSS
0.69%
Lukáš Sisák KSS
0.69%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.69%
Adam Šepetka NAJ
0.69%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

25,84
%
2017 1. kolo
10,89
%
2013 2. kolo
12,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,84%
2013 2. kolo 10,89%
2013 1. kolo 12,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
3
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
36 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
6
Erika Zámboriová, ŠKV
31 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
8
Pavol Lehotský, NEKA
26 hlasov
9
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
10
Ján Serbin, NEKA
21 hlasov
11
Peter Derevjaník, SMER-SD
20 hlasov
12
Martina Dutková, NEKA
18 hlasov
13
Anton Medvec, NEKA
18 hlasov
14
Ondrej Bernát, SMER-SD
17 hlasov
15
Mária Dulovičová, NEKA
16 hlasov
16
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
17
Radoslav Hodor, NEKA
15 hlasov
18
Slavomír Horváth, SNS
15 hlasov
19
Jarmila Vaňová, ŠKV
15 hlasov
20
Vojtech Farkaš, NEKA
14 hlasov
21
Ivan Hriczko, ŠKV
12 hlasov
22
Július Begala, NEKA
11 hlasov
23
Vlastimil Lakatoš, NEKA
11 hlasov
24
Ján Kokarda, NEKA
11 hlasov
25
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
27
Július Pelegrin, NEKA
9 hlasov
28
Mária Lacková, NEKA
8 hlasov
29
Monika Gergelová, SNS
8 hlasov
30
Slavomír Borovský, DS
8 hlasov
31
Július Beluscsák, NEKA
8 hlasov
32
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
33
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
34
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
6 hlasov
36
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
37
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Peter Seman, KSS
4 hlasov
39
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
40
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
41
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
42
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
43
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Michal Rečka, SMER-SD
3 hlasov
45
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
46
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
47
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
48
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
49
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
50
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
51
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
52
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
53
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
54
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
55
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
58
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
59
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
60
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
61
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
62
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
63
Alexander Képes, SMK-MKP
64
László Köteles, SMK-MKP
65
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
66
Rudolf Varga, VZDOR