Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
54,76%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
45,24%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
39,66%
Rudolf Bauer KDS
27,59%
Dominika Palaščáková NOVA
24,14%
Jozef Holečko NEKA
5,17%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,72%
Ivan Kuhn OKS
1,72%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
35 hlasov
2
Miloš Barcal, NEKA
25 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
24 hlasov
4
Michal Rečka, SMER - SD
23 hlasov
5
Dominika Palaščáková, NOVA
17 hlasov
6
František Petro, SMER - SD
15 hlasov
7
Monika Bérešová, SZS
11 hlasov
8
Ján Marton, NOVA
11 hlasov
9
Božena Letková, NEKA
10 hlasov
10
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
11
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
12
Peter Papáč, KSS
8 hlasov
13
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
14
Vojtech Staňo, SMER - SD
6 hlasov
15
Ľubomír Šimko, SMER - SD
6 hlasov
16
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
18
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
19
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
21
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
22
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
23
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
24
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
25
Viktor Dulina, NEKA
3 hlasov
26
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
27
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
28
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
29
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
30
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
31
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
32
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
33
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
34
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
35
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
36
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
37
Viliam Bačo, NEKA
1 hlasov
38
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
39
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
41
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
42
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
43
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
44
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
45
Marián Kertész, PD
1 hlasov
46
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
47
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
48
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
49
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
50
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
51
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
52
Ladislav Bartók, NEKA
53
István Zachariaš, SMK-MKP
54
Ján Bačo, SĽS
55
Alexander Bimbo, SRÚS
56
Ľubica Holováčová, SĽS
57
Roman Horváth, SRÚS
58
László Iván, SMK-MKP
59
Imrich Kohút, SĽS
60
László Köteles, SMK-MKP
61
Ján Mikloš, KSS

Volebná účasť

28,14
%
2017 1. kolo
13,33
%
2013 2. kolo
18,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,14%
2013 2. kolo 13,33%
2013 1. kolo 18,73%