Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
45,16%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
26,61%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
10,48%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,87%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,42%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,61%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,61%
Martin Kusenda NEKA
1,61%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,81%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,81%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
2
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
3
Martin Dočkalik, NEKA
29 hlasov
4
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
24 hlasov
5
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
24 hlasov
6
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
7
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
8
Jozef Stankovský, NEKA
16 hlasov
9
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
14 hlasov
10
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
11
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
14 hlasov
12
Matúš Hubinský, NEKA
14 hlasov
13
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
13 hlasov
14
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
11 hlasov
15
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
10 hlasov
16
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
17
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
9 hlasov
18
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
19
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
20
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
21
Oľga Hudoková, NK/NEKA
8 hlasov
22
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
23
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
24
Renáta Kirková, NK/NEKA
7 hlasov
25
Ján Mlynár, REPUBLIKA
7 hlasov
26
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
6 hlasov
27
Jaroslav Blina, KSS
6 hlasov
28
Martin Tarčák, NK/NEKA
6 hlasov
29
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
30
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
31
David Gerhát, KSS
5 hlasov
32
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
33
Peter Kochan, NEKA
4 hlasov
34
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
35
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
36
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
38
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov
39
Anton Švec, KSS
2 hlasov
40
Ľubomíra Švecová, KSS
1 hlasov
41
Marian Fázik, NK/NEKA
1 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

50,64 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,64 %
04.11. 2017 1. kolo 31,10 %
23.11. 2013 2. kolo 22,62 %
09.11. 2013 1. kolo 17,15 %