Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
66,67%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
33,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
43,40%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
18,87%
Emil Samko KĽS
13,21%
Ondrej Binder NEKA
7,55%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
5,66%
Ladislav Fízik ASV
3,77%
Karol Konárik SNS
1,89%
Jaroslav Sekerka KSS
1,89%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,89%
Jozef Sásik SĽS
1,89%
Andrea Jenčíková NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
21 hlasov
2
Jozef Šimko, NEKA
21 hlasov
3
Vojtech Szajkó, NEKA
19 hlasov
4
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
16 hlasov
5
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
12 hlasov
6
Tibor Balog, SMS
12 hlasov
7
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
11 hlasov
8
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
9
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
6 hlasov
10
Tibor Lukáčka, ASV
6 hlasov
11
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
5 hlasov
12
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
13
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
14
Jana Uhrinová, SNS
3 hlasov
15
Peter Juhász, SMK-MKP
3 hlasov
16
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
17
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
18
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
19
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
20
Zoltán Bán, SMK-MKP
3 hlasov
21
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
22
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
23
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
25
Silvia Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
27
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
28
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
29
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
30
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
31
Csaba Horváth, NEKA
1 hlasov
32
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
33
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
34
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
35
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
36
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
37
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
38
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
39
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
41
Jozef Pupala, KSS
42
Romana Antalová, ÚSVIT
43
František Auxt, SMK-MKP
44
Peter Vraniak, ÚSVIT
45
Katarína Horváth, KĽS
46
Helena Krauszová, SMS
47
Ján Hiraj, NP

Volebná účasť

31,34
%
2017 1. kolo
36,42
%
2013 2. kolo
42,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,34%
2013 2. kolo 36,42%
2013 1. kolo 42,25%