Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
63,21%
Igor Ryban NEKA
17,62%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
11,92%
Juraj Pavlovič KSS
4,15%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
3,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Antal, NEKA
139 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
86 hlasov
3
Tatiana Červeňová, SMER - SD
66 hlasov
4
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
58 hlasov
5
Peter Vons, NEKA
48 hlasov
6
Katarína Tomášová, SMER - SD
44 hlasov
7
Zdenko Kozák, NEKA
41 hlasov
8
Tomáš Zanovit, SNS
38 hlasov
9
Štefan Balošák, SMER - SD
38 hlasov
10
Stanislav Rohoň, NEKA
33 hlasov
11
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
12
Miroslav Mazúr, SMER - SD
32 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
31 hlasov
14
Marián Fedor, SMER - SD
28 hlasov
15
Tibor Adamko, NEKA
28 hlasov
16
Róbert Ivaška, SMER - SD
26 hlasov
17
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
18
Miroslav Mlynár, SMER - SD
24 hlasov
19
Nadežda Šugrová, SMER - SD
22 hlasov
20
Pavol Krišpinský, PD
16 hlasov
21
Ľubomír Vaňko, NEKA
14 hlasov
22
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
23
Zita Prívozníková, KSS
12 hlasov
24
Milan Nemček, EDS
12 hlasov
25
Peter Šimkovič, NEKA
12 hlasov
26
Ľubomír Kolár, KSS
9 hlasov
27
Július Morgoš, OKS, NOVA
9 hlasov
28
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
29
Miroslav Herák, KSS
9 hlasov
30
Danica Medvecká, KSS
9 hlasov
31
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
8 hlasov
32
Ján Mičko, KSS
8 hlasov
33
Vladimír Polakovič, NEKA
8 hlasov
34
Milan Benko, NEKA
8 hlasov
35
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
7 hlasov
36
Peter Belica, NEKA
7 hlasov
37
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
38
Marek Pavlovič, KSS
7 hlasov
39
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
40
Martin Tanevski, KSS
5 hlasov
41
Matej Bórik, NEKA
5 hlasov
42
Oxana Tkáčová, NP
4 hlasov
43
František Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
44
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
46
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
4 hlasov
47
Peter Maruniak, EDS
4 hlasov
48
Jozef Kendra, KSS
4 hlasov
49
Róbert Gottlieb, NEKA
4 hlasov
50
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
2 hlasov
51
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov
52
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
53
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
54
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS

Volebná účasť

29,27
%
2017 1. kolo
18,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,27%
2013 1. kolo 18,92%