vyberte rok
Belá - Duliceokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
40.74%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30.98%
Marián Murín NEKA
11.45%
Peter Sagan ĽSNS
8.42%
Peter Cibulka NEKA
3.03%
Anton Martvoň NEKA
2.69%
Ján Mikolaj SNS
2.02%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0.67%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

29,27
%
2017 1. kolo
18,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,27%
2013 1. kolo 18,92%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Valocká, NEKA
153 hlasov
2
Erika Cintulová, NEKA
105 hlasov
3
František Výrostko, NEKA
86 hlasov
4
Imrich Žigo, NEKA
83 hlasov
5
Tatiana Červeňová, SMER-SD
74 hlasov
6
Jaroslav Brzák, NEKA
71 hlasov
7
Stanislav Rohoň, NEKA
65 hlasov
8
Peter Vons, NEKA
63 hlasov
9
Branislav Zacharides, NEKA
63 hlasov
10
Tomáš Zanovit, NEKA
61 hlasov
11
Zdenko Kozák, SNS
60 hlasov
12
Peter Kašuba, NEKA
59 hlasov
13
Martin Hudec, SNS
57 hlasov
14
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
15
Milan Horňák, NEKA
53 hlasov
16
Róbert Ivaška, SMER-SD
43 hlasov
17
Slavomír Šuch, SMER-SD
37 hlasov
18
Marián Krivuš, NEKA
31 hlasov
19
Jozef Petráš, SMER-SD
31 hlasov
20
Katarína Tomášová, SMER-SD
29 hlasov
21
Miroslav Mazúr, NEKA
28 hlasov
22
Štefan Balošák, SMER-SD
27 hlasov
23
Marcel Maťovčík, NEKA
27 hlasov
24
Marián Fedor, SMER-SD
26 hlasov
25
Patrik Antal, NEKA
25 hlasov
26
Marek Straka, SMER-SD
25 hlasov
27
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
28
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
29
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
30
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
31
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
32
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
33
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
34
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
35
Ivan Gondáš, SNS
13 hlasov
36
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
37
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
38
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
39
Martin Čanády, SNS
12 hlasov
40
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
11 hlasov
41
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
42
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
43
Marek Veverica, DOMA DOBRE
10 hlasov
44
Pavol Zemko, NEKA
10 hlasov
45
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
9 hlasov
46
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
47
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
48
Miroslav Herák, KSS
7 hlasov
49
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
50
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
6 hlasov
51
Alexander Velitš, VZDOR
6 hlasov
52
Eva Milučká, SNS
5 hlasov
53
Dana Šinálová, SNS
4 hlasov
54
Ján Burda, MOST - HÍD
2 hlasov