Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
66,21%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
19,18%
Milan Belica NEKA
6,13%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,12%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,56%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,97%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,78%
Martin Kusenda NEKA
0,78%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,58%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,49%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
610 hlasov
2
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
578 hlasov
3
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
570 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
519 hlasov
5
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
462 hlasov
6
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
408 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
340 hlasov
8
Jozef Jobbágy, NEKA
281 hlasov
9
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
172 hlasov
10
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
101 hlasov
11
Zsolt Feszty, NEKA
90 hlasov
12
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
89 hlasov
13
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
80 hlasov
14
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
68 hlasov
15
István Samu, NEKA
68 hlasov
16
Péter Korpás, NEKA
66 hlasov
17
Peter Antal, Progresívne Slovensko
66 hlasov
18
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
63 hlasov
19
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
63 hlasov
20
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
21
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
57 hlasov
22
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
52 hlasov
23
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
51 hlasov
24
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
25
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
26
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
27
Roman Németh, SMER - SD, SNS
38 hlasov
28
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
29
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
30
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
35 hlasov
31
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
32
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
33
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
34
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
33 hlasov
35
Gyula Köles, NK/NEKA
30 hlasov
36
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
37
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
20 hlasov
38
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
39
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
19 hlasov
40
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
17 hlasov

Volebná účasť

42,52 %

Historický vývoj

29.10. 2022 42,52 %
04.11. 2017 1. kolo 13,52 %
23.11. 2013 2. kolo 14,88 %
09.11. 2013 1. kolo 19,02 %