Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
43,04%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33,04%
Anton Korba NEKA
5,65%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
5,22%
Dorota Bujňáková NP
3,91%
Štefan Straka KSS
3,48%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,04%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,30%
Jozef Mihalčin SĽS
1,30%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Koky, NEKA
138 hlasov
2
Michal Sýkora, SMER - SD
74 hlasov
3
Rudolf Abrahám, SMER - SD
58 hlasov
4
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
53 hlasov
5
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
53 hlasov
6
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
51 hlasov
7
Jozef Janiga, SMER - SD
47 hlasov
8
Slavomír Kopáč, NEKA
44 hlasov
9
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
44 hlasov
10
Arne Kroták, NOVA
40 hlasov
11
Peter Hritz, SMER - SD
39 hlasov
12
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37 hlasov
13
Anna Ondrušeková, NEKA
36 hlasov
14
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35 hlasov
15
Mária Trembáčová, NEKA
31 hlasov
16
Peter Dujava, NEKA
29 hlasov
17
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
18
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
19
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
20
Peter Brenišin, SMER - SD
24 hlasov
21
Mária Ilenčíková, NEKA
23 hlasov
22
Vladimír Ondruš, SMER - SD
23 hlasov
23
Danka Vančišinová, SMER - SD
22 hlasov
24
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
18 hlasov
25
Branislav Švec, NOVA
18 hlasov
26
Milan Antaš, SOĽ
15 hlasov
27
Ján Dravecký, NOVA
15 hlasov
28
Jana Dudová, NOVA
13 hlasov
29
Peter Jakubčák, KSS
13 hlasov
30
Slavomír Božoň, SaS
12 hlasov
31
Peter Roth, OKS
12 hlasov
32
Mário Kovalčík, NEKA
11 hlasov
33
Ladislav Trembáč, SMS
8 hlasov
34
Elena Bačkorová, SĽS
7 hlasov
35
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
7 hlasov
36
Marek Jackanič, ÚSVIT
7 hlasov
37
Ladislav Moravčík, NEKA
7 hlasov
38
Milan Korenko, SĽS
6 hlasov
39
Martin Ščuka, SRK
5 hlasov
40
Iveta Martonová, 99%, PaS
5 hlasov
41
Kamil Horváth, SRK
4 hlasov
42
Daniel Abaffy, SĽS
4 hlasov
43
Ján Kuchta, SĽS
4 hlasov
44
Veronika Brijová, SNS
3 hlasov
45
Rastislav Wolf, SĽS
3 hlasov
46
František Bednár, SĽS
3 hlasov
47
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
48
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasov
49
Ľubomír Kroščen, SĽS
2 hlasov
50
Milan Marečák, SMS
2 hlasov
51
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
52
Jozef Teplický, SNS
2 hlasov

Volebná účasť

35,50
%
2017 1. kolo
21,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,50%
2013 1. kolo 21,36%