vyberte rok
Baškovceokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Miroslav Škvarek SNS
35.43%
Peter Chudík Smer-SD
28.00%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
10.29%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7.43%
Andrej Gmitter NEKA
5.71%
František Oľha Šanca
4.57%
Ján Garaj NEKA
4.00%
Eduard Markovič NEKA
1.14%
Milan Šteiner SZS
1.14%
Jozef Šváč NP
1.14%
František Bednár NAJ
0.57%
Pavol Gašper NEKA
0.57%

Volebná účasť

55,78
%
2017 1. kolo
46,2
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,78%
2013 1. kolo 46,2%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Pipák, SNS
128 hlasov
2
Ján Ferko, SMER-SD
86 hlasov
3
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
4
Ivan Hopta, ÚSVIT
46 hlasov
5
Marián Vojtko, SNS
39 hlasov
6
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
7
Mário Perinaj, MOST - HÍD
30 hlasov
8
Marián Kovaľ, SNS
29 hlasov
9
Jozef Fedorko, SMER-SD
27 hlasov
10
Štefan Behun, SNS
25 hlasov
11
Ondrej Chovanec, SNS
23 hlasov
12
Monika Chomová, MOST - HÍD
16 hlasov
13
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
14
Tibor Focko, SMER-SD
14 hlasov
15
Marta Burdová, ŠANCA
12 hlasov
16
Gabriela Želizňáková, NEKA
9 hlasov
17
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
18
Marián Paško, ÚSVIT
8 hlasov
19
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
20
Mária Cehelská, SOĽ
8 hlasov
21
Pavol Brek, ÚSVIT
8 hlasov
22
Lucia Gombitová, ÚSVIT
7 hlasov
23
Ondrej Mudry, SMER-SD
7 hlasov
24
Michal Druga, SMER-SD
6 hlasov
25
Miroslav Gajdoš, NAJ
6 hlasov
26
Darina Barančíková, SOĽ
6 hlasov
27
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
6 hlasov
28
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Peter Vorobel, SZ
3 hlasov
30
Jozef Babják, SDKÚ-DS
3 hlasov
31
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
3 hlasov
32
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Peter Ferenc, OKS
3 hlasov
34
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Romana Porochnavá, #SIEŤ
2 hlasov
37
Andrej Semanco, NEKA
2 hlasov
38
Marek Basala, SP
2 hlasov
39
Dušan Hrabec, NAJ
1 hlasov
40
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
41
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Lukáš Šandor, EDS
1 hlasov
43
Peter Šamudovský, KSS
44
Hana Loziaková, MOST - HÍD
45
Stanislav Hančár, NAJ
46
Jozef Bajkó, SP
47
Emília Šmaťová, MOST - HÍD