Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
63,49%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
36,51%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
35,71%
Rudolf Bauer KDS
30,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
11,43%
Dominika Palaščáková NOVA
5,71%
Jozef Holečko NEKA
5,71%
Lukáš Sisák KSS
4,29%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,86%
Jaroslav Džunko NEKA
2,86%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,43%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
2
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
3
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
4
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
5
Miloš Barcal, NEKA
23 hlasov
6
Ján Kokarda, NEKA
19 hlasov
7
Božena Letková, NEKA
18 hlasov
8
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
9
František Petro, SMER - SD
17 hlasov
10
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
11
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
12
Dominika Palaščáková, NOVA
13 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
14
Ján Marton, NOVA
10 hlasov
15
Jozef Konkoly, SMER - SD
10 hlasov
16
Monika Bérešová, SZS
9 hlasov
17
Viliam Bačo, NEKA
7 hlasov
18
Miroslav Bačenko, NEKA
6 hlasov
19
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
20
Ľubica Holováčová, SĽS
5 hlasov
21
Michal Rečka, SMER - SD
5 hlasov
22
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
23
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
24
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
25
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
26
Vojtech Staňo, SMER - SD
4 hlasov
27
Ľubomír Šimko, SMER - SD
4 hlasov
28
Karol Dzugas, NEKA
3 hlasov
29
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
30
László Iván, SMK-MKP
3 hlasov
31
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
32
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
33
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
34
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
35
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
36
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
37
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
38
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
39
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
40
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
41
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
42
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
43
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
44
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
45
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
46
Marián Kertész, PD
1 hlasov
47
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
48
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
49
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
50
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
51
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
53
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
54
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
55
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
56
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
57
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
58
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
59
Alexander Bimbo, SRÚS
60
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
61
Róbert Šándor, NEKA

Volebná účasť

45,97
%
2017 1. kolo
15,71
%
2013 2. kolo
18,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,97%
2013 2. kolo 15,71%
2013 1. kolo 18,50%