vyberte rok
Bardoňovookres Nové Zámky

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
51.37%
Iván Farkas SMK
19.18%
Milan Uhrík ĽSNS
11.64%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
9.59%
Peter Oremus NEKA
4.79%
Ľászló Hajdu MKDA
1.37%
Renáta Kolenčíková NEKA
1.37%
Ján Marko NP
0.68%

Volebná účasť

23,53
%
2017 1. kolo
18,76
%
2013 2. kolo
16,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,53%
2013 2. kolo 18,76%
2013 1. kolo 16,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Marenčák, NEKA
67 hlasov
2
Tibor Dobai, SMK-MKP
39 hlasov
3
Dávid Nagy, SMK-MKP
38 hlasov
4
János Bób, SMK-MKP
35 hlasov
5
Bertalan Bóna, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
6
Mária Czuczor, SMK-MKP
32 hlasov
7
Marek Oremus, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
8
Otokar Klein, NEKA
22 hlasov
9
Karin Jaššová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
10
Tibor Matuška, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
11
Igor Sádovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
12
Eva Polerecká, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
13
Branislav Becík, NEKA
18 hlasov
14
Daniel Žingor, NEKA
17 hlasov
15
Helena Bohátová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
16
Gabriel Katona, NEKA
16 hlasov
17
Ladislav Balogh, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
18
Juraj Šimunek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
19
Ivan Katona, NEKA
12 hlasov
20
Martin Šteták, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
21
Eva Smolíková, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
22
Jozef Zaťko, NP
9 hlasov
23
Radovan Kuruc, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Marcel Filaga, NEKA
9 hlasov
25
Ján Volf, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
26
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Tatiana Svetlanská, NEKA
7 hlasov
28
Štefan Prešinský, NEKA
7 hlasov
29
Martin Búry, NEKA
6 hlasov
30
Ľuboš Ivan, NEKA
6 hlasov
31
Gizela Kevélyová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
32
Martin Mikla, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Adrián Takáč, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Stanislav Kosec, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
Richard Schwarz, NEKA
4 hlasov
36
Ivan Solár, NEKA
4 hlasov
37
Lenka Szegényová, KSS
4 hlasov
38
Štefan Skok, NP
3 hlasov
39
Jozef Francel, NEKA
3 hlasov
40
Pavol Uhrín, DOMA DOBRE
3 hlasov