Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
96,43%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
3,57%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
51,06%
Ladislav Fízik ASV
35,11%
Emil Samko KĽS
4,26%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
3,19%
Karol Konárik SNS
3,19%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
1,06%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,06%
Jozef Sásik SĽS
1,06%
Ondrej Binder NEKA
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Szajkó, NEKA
65 hlasov
2
Vojtech Kökény, SRK
57 hlasov
3
Csaba Horváth, NEKA
42 hlasov
4
František Auxt, SMK-MKP
39 hlasov
5
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
38 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
37 hlasov
7
Tibor Lukáčka, ASV
23 hlasov
8
Peter Juhász, SMK-MKP
18 hlasov
9
Tibor Balog, SMS
13 hlasov
10
Silvia Vargová, MOST - HÍD
9 hlasov
11
Ladislav Rigó, SMK-MKP
8 hlasov
12
Zoltán Bán, SMK-MKP
7 hlasov
13
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
6 hlasov
14
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
15
Ján Antal, ÚSVIT
5 hlasov
16
Jana Uhrinová, SNS
5 hlasov
17
Dušan Faško, KSS
5 hlasov
18
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
4 hlasov
19
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
20
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
3 hlasov
21
Jaroslav Suja, NEKA
3 hlasov
22
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
3 hlasov
23
Romana Antalová, ÚSVIT
3 hlasov
24
Veronika Rízová, KSS
3 hlasov
25
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
26
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
3 hlasov
27
Katarína Horváth, KĽS
2 hlasov
28
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Helena Krauszová, SMS
2 hlasov
30
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
2 hlasov
31
Jozef Pupala, KSS
2 hlasov
32
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
33
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
34
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
35
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
36
Peter Vetrák, SĽS
37
Aneta Vargicová, SNS
38
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
39
Peter Vraniak, ÚSVIT
40
Samuel Zubo, KSS
41
Renáta Puhlová, PD
42
Ján Hiraj, NP
43
Ladislav Lang, MOST - HÍD
44
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
45
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
46
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
47
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

43,26
%
2017 1. kolo
8,94
%
2013 2. kolo
31,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,26%
2013 2. kolo 8,94%
2013 1. kolo 31,62%