vyberte rok
Barcaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
60.14%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
26.81%
Jozef Šimko NEKA
5.80%
Igor Kašper NEKA
2.17%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.45%
Pavel Greksa NEKA
0.72%
Martin Juhaniak NEKA
0.72%
Marian Kotleba ĽSNS
0.72%
Znenek Očovan NAJ
0.72%
Jozef Sásik SĽSAH
0.72%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

43,26
%
2017 1. kolo
8,94
%
2013 2. kolo
31,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,26%
2013 2. kolo 8,94%
2013 1. kolo 31,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Kökény, SRK
126 hlasov
2
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
104 hlasov
3
Aladár Bari, MOST - HÍD
102 hlasov
4
Vojtech Szajkó, SRK
92 hlasov
5
Csaba Csízi, MOST - HÍD
30 hlasov
6
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
18 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
14 hlasov
8
Ferenc Auxt, SMK-MKP
13 hlasov
9
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
13 hlasov
10
Ladislav Lang, MOST - HÍD
13 hlasov
11
Peter Juhász, SMK-MKP
10 hlasov
12
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
13
Ladislav Rigó, SMK-MKP
5 hlasov
14
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
15
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
16
Ivan Hazucha, SMER-SD
3 hlasov
17
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
19
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
21
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
22
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
23
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
24
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
25
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
26
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
28
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
29
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
30
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
31
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
32
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
33
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
34
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
36
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
37
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
39
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
40
Michal Bagačka, SMER-SD
41
Stanislava Zvarová, SMER-SD
42
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
43
Martin Pliešovský, SNS
44
Alena Pivovarčiová, NP
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Katarína Moncoľová, NEKA
47
Peter Mináč, SMER-SD
48
Ján Lichanec, NEKA
49
Miroslava Grendelová, KSS