Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
52,78%
Rudolf Bauer KDS
47,22%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
55,32%
Rudolf Bauer KDS
22,34%
Dominika Palaščáková NOVA
4,26%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,26%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,19%
Jaroslav Džunko NEKA
3,19%
Lukáš Sisák KSS
3,19%
Jozef Holečko NEKA
2,13%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,06%
Ivan Kuhn OKS
1,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Duč, NEKA
65 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
45 hlasov
3
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
45 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
43 hlasov
5
Mária Szuperák, SMK-MKP
43 hlasov
6
Ladislav Illés, SMK-MKP
42 hlasov
7
László Farkas, SMK-MKP
41 hlasov
8
Tichomír Kačo, NEKA
23 hlasov
9
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
10
Juraj Sobek, SMER - SD
18 hlasov
11
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
12
Vladimír Dvorový, SMER - SD
15 hlasov
13
Róbert Puci, SMER - SD
14 hlasov
14
Marián Kolesár, NEKA
13 hlasov
15
Iveta Kohanová, NEKA
13 hlasov
16
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
17
Miroslav Tóth, SMER - SD
9 hlasov
18
Jana Mondiková, SMER - SD
9 hlasov
19
Jozef Horváth, SMER - SD
9 hlasov
20
Juraj Selecký, NEKA
9 hlasov
21
Terézia Kačová, NOVA
9 hlasov
22
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
23
Ladislav Bodnár, NEKA
7 hlasov
24
Štefan Tatranský, KSS
6 hlasov
25
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
26
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
27
František Kolbaský, ÚSVIT
4 hlasov
28
Zlatica Čeplíková, NEKA
4 hlasov
29
Martin Begala, NEKA
4 hlasov
30
Juliana Pašková, NEKA
4 hlasov
31
František Tomko, NEKA
3 hlasov
32
Rastislav Petrovič, SMER - SD
3 hlasov
33
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
34
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
35
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
36
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
37
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
38
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
39
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
40
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
41
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
42
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
43
Jaroslav Soták, NEKA
2 hlasov
44
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
45
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
46
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
47
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
48
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
49
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
50
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
51
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
52
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
53
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
54
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
55
Matúš Hada, KĽS
56
Ján Tomáš, NEKA
57
Pavel Szijjártó, SĽS
58
Aneta Horváthová, EDS
59
Jaroslav Konečný, NEKA
60
Mikuláš Balog, EDS
61
Igor Balog, SRÚS
62
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
63
Vladimír Juroš, MS
64
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
65
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
66
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
67
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

51,61
%
2017 1. kolo
14,17
%
2013 2. kolo
44,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,61%
2013 2. kolo 14,17%
2013 1. kolo 44,48%