Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
72,66%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
9,35%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
4,32%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
3,60%
Tomáš Janco REPUBLIKA
2,16%
Juraj Sinay NEKA
2,16%
Ivan Hriczko SIM
1,44%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
1,44%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
1,44%
Džemal Kodrazi PRINCÍP
0,72%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
0,72%
Vladislav Stanko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
84 hlasov
2
József Kopasz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
70 hlasov
3
Jozef Želinský, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
60 hlasov
4
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
57 hlasov
5
Karol Pataky, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
49 hlasov
6
Ján Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
46 hlasov
7
Katarína Albertová, Socialisti.sk
38 hlasov
8
Gejza Sačko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
32 hlasov
9
Peter Pandy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
31 hlasov
10
Marek Čižmár, NEKA
26 hlasov
11
Zuzana Cingeľová, Socialisti.sk
17 hlasov
12
Marián Sabó, SMER - SD, SME RODINA
13 hlasov
13
Martin Dzielavský, SMER - SD, SME RODINA
10 hlasov
14
Tibor Šikora, SMER - SD, SME RODINA
9 hlasov
15
Peter Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
16
Cyril Korpesio, NEKA
8 hlasov
17
Július Hajdu, SMER - SD, SME RODINA
8 hlasov
18
Jozef Tóth, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
19
Gabriela Zvolenská, NEKA
7 hlasov
20
Melinda Erdélyi Török, Magyar Fórum - Maďarské fórum
7 hlasov
21
Peter Bačkovský, SaS, Progresívne...
7 hlasov
22
Slavomír Illeš, SNS
7 hlasov
23
Peter Barilla, SMER - SD, SME RODINA
6 hlasov
24
Róbert Vass, NEKA
6 hlasov
25
Rastislav Jílek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
5 hlasov
26
Magdaléna Haburová, NEKA
4 hlasov
27
Juraj Banik, Socialisti.sk
4 hlasov
28
Patrik Prokopovič, NEKA
4 hlasov
29
Róbert Puci, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
30
Blažej Béda, NK/NEKA
3 hlasov
31
Marek Dragula, SaS, Progresívne...
3 hlasov
32
Ladislav Ivan, NEKA
3 hlasov
33
Štefan Bűti, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
34
Jindřich Sosna, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
35
František Čuchráč, NEKA
3 hlasov
36
Tibor Filko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
37
Milan Filip, NK/NEKA
2 hlasov
38
Milan Leško, REPUBLIKA
2 hlasov
39
Dominik Frajkor, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
40
Mária Kolesarová, KSS
2 hlasov
41
Peter Sovák, KDH
1 hlasov
42
Andrej Puci, Demokrati Slovenska
1 hlasov
43
Miloš Ferko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
1 hlasov
44
Ján Dobránsky, KDH
1 hlasov
45
Martin Galgoczy, KDH
1 hlasov
46
Peter Onuščák, SaS, Progresívne...
1 hlasov
47
Milan Malý, KSS
1 hlasov
48
Marek Kožuch, NEKA
1 hlasov
49
Vladimír Seman, NEKA
1 hlasov
50
Mário Schreiter, KSS
1 hlasov
51
Marta Rusnáková, Hnutie ONÁS
1 hlasov
52
Marek Andráš, NEKA
1 hlasov
53
Erik Biž, KDH
1 hlasov
54
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
55
Metod Ševčík, NEKA
56
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
57
Marianna Babiaková Kapcalová, NEKA
58
Milan Mika, NEKA
59
Denisa Maková, KSS
60
Juraj Lenhardt, SaS, Progresívne...
61
Mária Krupská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...

Volebná účasť

67,22 %

Historický vývoj

29.10. 2022 67,22 %
04.11. 2017 1. kolo 51,61 %
23.11. 2013 2. kolo 14,17 %
09.11. 2013 1. kolo 44,48 %