vyberte rok
Baraokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
43.22%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
27.97%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22.03%
Jozef Červenák RIS
1.69%
Róbert Bačinský NEKA
0.85%
Rudolf Botka NP
0.85%
Lukáš Sisák KSS
0.85%
Ján Struk SMS
0.85%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.85%
Jarmila Tkáčová SNS
0.85%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

51,61
%
2017 1. kolo
14,17
%
2013 2. kolo
44,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,61%
2013 2. kolo 14,17%
2013 1. kolo 44,48%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Duč, NEKA
65 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
63 hlasov
3
Tibor Sáradi, SMK-MKP
55 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
54 hlasov
5
Zoltán Ilko, SMK-MKP
51 hlasov
6
István Takács, SMK-MKP
51 hlasov
7
Csilla Bálintová, SMK-MKP
50 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD
34 hlasov
9
Gejza Sačko, MOST - HÍD
31 hlasov
10
Jozef Želinský, MOST - HÍD
25 hlasov
11
Peter Rico, MOST - HÍD
22 hlasov
12
Jozef Horváth, MOST - HÍD
20 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER-SD
16 hlasov
14
Viktor Palko, MOST - HÍD
16 hlasov
15
Edina Kocsisová, NEKA
14 hlasov
16
Ján Juhász, MOST - HÍD
13 hlasov
17
Peter Pandy, MOST - HÍD
13 hlasov
18
Marek Čižmár, NEKA
9 hlasov
19
Július Hajdu, SMER-SD
8 hlasov
20
Tichomír Kačo, ŠKV
7 hlasov
21
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
22
Slavomír Illeš, NEKA
6 hlasov
23
Gabriel Garanič, NEKA
5 hlasov
24
Róbert Puci, SMER-SD
5 hlasov
25
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
26
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
27
Dionýz Szabó, ŠKV
4 hlasov
28
Gustáv Liszkai, SMER-SD
4 hlasov
29
Rastislav Petrovič, SMER-SD
4 hlasov
30
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
32
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
33
Radoslav Rendeš, ŠKV
3 hlasov
34
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
35
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
36
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
39
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
40
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
41
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
42
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
43
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
44
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
46
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
47
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
50
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
51
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
53
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
54
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
56
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
57
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
58
Peter Figeľ, DS
59
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
60
Marta Hrobová, ÚSVIT
61
Alexander Kis-Géczi, NAJ
62
Peter Bielek, SNS
63
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Milan Malý, KSS
65
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
66
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
67
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
68
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69
Terézia Stanková, NEKA