Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
40,11%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
31,55%
Jozef Mihalčin SĽS
16,58%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
6,42%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,67%
Štefan Straka KSS
1,60%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,07%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alfonz Kaliaš, SRÚS
67 hlasov
2
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
57 hlasov
3
Marek Cerula, SNS
53 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
37 hlasov
5
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32 hlasov
6
Miroslav Kaliaš, SRK
29 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
8
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER - SD
22 hlasov
10
Ladislav Hromada, NOVA
20 hlasov
11
Jozef Berta, SMER - SD
19 hlasov
12
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
13
Ján Katriňák, SRK
18 hlasov
14
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
18 hlasov
15
Marcela Pčolinská, NOVA
16 hlasov
16
Dušan Molek, SMER - SD
16 hlasov
17
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
18
Jozef Mihalčin, SĽS
14 hlasov
19
Ľubomír Lukič, SMER - SD
14 hlasov
20
Paulína Sopková, NaS - ns
12 hlasov
21
Milan Madura, ĽS-HZDS
11 hlasov
22
Rastislav Košalko, KOS
11 hlasov
23
Jozef Karchňák, ÚSVIT
10 hlasov
24
Radovan Kapraľ, KOS
9 hlasov
25
Ján Šimko, NaS - ns
9 hlasov
26
Jozef Tomašik, SNS
9 hlasov
27
Ján Popaďak, 99%, PaS
7 hlasov
28
Lukáš Bičej, KOS
7 hlasov
29
Matúš Krajňák, SĽS
7 hlasov
30
Ľubomír Pidany, SĽS
6 hlasov
31
Dávid Capik, SNS
6 hlasov
32
Pavol Drobný, SĽS
6 hlasov
33
Michal Džuka, SOĽ
6 hlasov
34
Miroslav Gešper, NEKA
6 hlasov
35
Peter Jacko, EDS
5 hlasov
36
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
37
Peter Ondko, NEKA
4 hlasov
38
Anton Pavúk, NOVA
4 hlasov
39
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Štefan Straka, KSS
4 hlasov
41
Ján Čižik, 99%, PaS
4 hlasov
42
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
43
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
44
Anton Korba, NEKA
3 hlasov
45
Jozef Džurdženík, SNS
3 hlasov
46
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
47
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
48
Eva Lenková, NaS - ns
3 hlasov
49
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
50
Emília Rujaková, SĽS
3 hlasov
51
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
52
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
53
Monika Palková, Z-SNP
2 hlasov
54
Helena Vancáková, 99%, PaS
2 hlasov
55
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
56
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
57
Milan Reich, KOS
1 hlasov
58
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
59
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
60
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
61
Pavol Štefanko, EDS

Volebná účasť

22,48
%
2017 1. kolo
20,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,48%
2013 1. kolo 20,77%