Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
59,05%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
40,95%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
41,14%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
24,43%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
20,69%
Karol Konárik SNS
6,89%
Ondrej Binder NEKA
3,13%
Andrea Jenčíková NP
0,93%
Ladislav Fízik ASV
0,85%
Jaroslav Sekerka KSS
0,72%
Jozef Sásik SĽS
0,55%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,40%
Emil Samko KĽS
0,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
6 397 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
4 147 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
4 124 hlasov
4
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
3 934 hlasov
5
Ľubomír Motyčka, NEKA
3 871 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
3 777 hlasov
7
Karol Konárik, SNS
3 747 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
3 730 hlasov
9
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
3 072 hlasov
10
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 992 hlasov
11
Jaroslav Kuracina, NEKA
2 861 hlasov
12
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
2 682 hlasov
13
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
2 573 hlasov
14
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 394 hlasov
15
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 387 hlasov
16
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
2 276 hlasov
17
Ján Chladný, KDS
2 050 hlasov
18
Jaroslav Maslen, NEKA
1 750 hlasov
19
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 749 hlasov
20
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
1 717 hlasov
21
Vladimír Sklenka, NEKA
1 595 hlasov
22
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 565 hlasov
23
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 397 hlasov
24
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 367 hlasov
25
Peter Rusnák, NEKA
1 334 hlasov
26
Jozef Smekal, NEKA
1 328 hlasov
27
Michal Rusko, NEKA
1 275 hlasov
28
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
1 261 hlasov
29
Martin Baník, KDS
1 176 hlasov
30
Iveta Majerová, NEKA
1 174 hlasov
31
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 114 hlasov
32
Branislav Slaný, NEKA
1 088 hlasov
33
Janka Slaná, NEKA
983 hlasov
34
Róbert Huran, NEKA
953 hlasov
35
Teodor Bindas, SMS
901 hlasov
36
Ľubomír Piterka, NEKA
893 hlasov
37
Igor Donoval, ASV
736 hlasov
38
Miloš Horný, SMS
720 hlasov
39
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
699 hlasov
40
Jozef Sásik, SĽS
660 hlasov
41
Peter Majerský, KSS
638 hlasov
42
Ľubomír Šesták, NEKA
609 hlasov
43
Jaroslav Sekerka, KSS
602 hlasov
44
Ivan Kostúr, KSS
596 hlasov
45
Daniela Baranová, MOST - HÍD
536 hlasov
46
Janka Slobodníková, SĽS
530 hlasov
47
Simon Barth, SMS
526 hlasov
48
Andrej Sliacky, SMS
511 hlasov
49
Juraj Remšík, SMS
461 hlasov
50
Zdena Bienska, SĽS
460 hlasov
51
Pavol Svetlík, SNS
451 hlasov
52
Jaroslava Miklóšová, SMS
338 hlasov
53
Karol Jadáš, KDS
318 hlasov
54
Dana Hríbiková, OKS
315 hlasov
55
Roman Štrba, SĽS
301 hlasov
56
Svetozár Tomič, SMS
279 hlasov
57
Lukáš Ginič, SMS
276 hlasov
58
Ján Jambrich, SĽS
265 hlasov
59
Augustín Richtárech, OKS
263 hlasov
60
Igor Ďurana, SĽS
205 hlasov
61
Milan Prašovský, SĽS
202 hlasov
62
Vladimír Rosinský, SĽS
168 hlasov

Volebná účasť

29,54 %

Historický vývoj

25,69 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 49,94 %
23.11. 2013 2. kolo 29,54 %
09.11. 2013 1. kolo 25,69 %