vyberte rok
Banská Bystricaokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
61.16%
Marian Kotleba ĽSNS
17.37%
Igor Kašper NEKA
11.43%
Martin Juhaniak NEKA
7.07%
Milan Urbáni SMS
1.04%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.54%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.38%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.22%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.15%
Jozef Sásik SĽSAH
0.15%
Pavel Greksa NEKA
0.14%
Miroslav Gálik NAS
0.10%
Alena Piovarčiová NP
0.10%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.05%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0.04%
Jozef Šimko NEKA
0.03%
Znenek Očovan NAJ
0.03%

Volebná účasť

49,94
%
2017 1. kolo
29,54
%
2013 2. kolo
25,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 49,94%
2013 2. kolo 29,54%
2013 1. kolo 25,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Lunter, NEKA
8296 hlasov
2
Igor Kašper, NEKA
8243 hlasov
3
Viera Dubačová, NEKA
7583 hlasov
4
Jakub Gajdošík, SMER-SD
6775 hlasov
5
Martin Turčan, NEKA
5356 hlasov
6
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
5069 hlasov
7
Ľubica Laššáková, SMER-SD
4958 hlasov
8
Milan Lichý, NEKA
4880 hlasov
9
Katarína Belicová, NEKA
4875 hlasov
10
Peter Gogola, NEKA
4815 hlasov
11
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
4703 hlasov
12
Daniel Karas, SMER-SD
4675 hlasov
13
Matej Bučko, NEKA
4649 hlasov
14
Marcel Pecník, NEKA
4086 hlasov
15
Karol Konárik, SNS
4023 hlasov
16
Jana Orlická, NEKA
3975 hlasov
17
Matúš Molitoris, NEKA
3908 hlasov
18
Ján Šulaj, SMER-SD
3812 hlasov
19
Ľudmila Priehodová, NEKA
3658 hlasov
20
Marek Modranský, SMER-SD
3576 hlasov
21
Erika Karová, NEKA
3455 hlasov
22
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
3336 hlasov
23
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
3333 hlasov
24
Pavol Bielik, NEKA
3168 hlasov
25
Vladimír Sklenka, NEKA
3151 hlasov
26
Ladislav Topoľský, SMER-SD
3091 hlasov
27
Ivan Šabo, NEKA
2824 hlasov
28
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
2482 hlasov
29
Ján Šabo, SMER-SD
2391 hlasov
30
Ivan Saktor, NEKA
2330 hlasov
31
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2327 hlasov
32
Andrea Maková, NEKA
2322 hlasov
33
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2188 hlasov
34
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
2051 hlasov
35
Viera Krakovská, NEKA
2018 hlasov
36
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1970 hlasov
37
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
1956 hlasov
38
Hubert Štoksa, NEKA
1949 hlasov
39
Jiří Pěč, NEKA
1852 hlasov
40
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
1669 hlasov
41
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1457 hlasov
42
Miroslav Bálint, NEKA
1360 hlasov
43
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
1359 hlasov
44
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1348 hlasov
45
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1215 hlasov
46
Miroslav Ostrihoň, NEKA
1180 hlasov
47
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
1014 hlasov
48
Július Ernek, SNS
804 hlasov
49
Ján Gereg, SNS
786 hlasov
50
Daniela Baranová, MOST - HÍD
707 hlasov
51
Vladimír Túry, ŠANCA
707 hlasov
52
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
697 hlasov
53
Roman Ružica, ŠANCA
672 hlasov
54
Monika Geregová, MOST - HÍD
648 hlasov
55
Ivan Kostúr, KSS
643 hlasov
56
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
639 hlasov
57
Dominik Veselovský, SNS
596 hlasov
58
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
576 hlasov
59
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
544 hlasov
60
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
530 hlasov
61
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
526 hlasov
62
Ľubomír Kuracina, NAJ
503 hlasov
63
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
479 hlasov
64
Jaroslav Sekerka, KSS
454 hlasov
65
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
440 hlasov
66
Dana Boháčiková, NP
431 hlasov
67
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
369 hlasov
68
Miloš Vajs, NP
360 hlasov
69
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
355 hlasov
70
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
321 hlasov
71
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
317 hlasov
72
Milan Mikulec, MOST - HÍD
311 hlasov
73
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
304 hlasov
74
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
269 hlasov
75
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
246 hlasov
76
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
242 hlasov
77
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
197 hlasov
78
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
172 hlasov
79
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
165 hlasov
80
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
122 hlasov