Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
79,75%
Rudolf Bauer KDS
20,25%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
76,52%
Rudolf Bauer KDS
9,09%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,55%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,03%
Dominika Palaščáková NOVA
2,27%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,27%
Lukáš Sisák KSS
1,52%
Jozef Holečko NEKA
0,76%
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
89 hlasov
2
Ľubica Rošková, SMER - SD
73 hlasov
3
Jana Cibereová, SMER - SD
70 hlasov
4
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
65 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
61 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
59 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
49 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER - SD
39 hlasov
9
Valéria Eľková, NEKA
36 hlasov
10
Oliver Petrík, NEKA
27 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
13
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
15
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
8 hlasov
17
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
6 hlasov
18
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
19
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
20
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
22
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
23
Matúš Nameš, SNS
5 hlasov
24
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
25
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
26
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
27
Ján Potocký, SMS
4 hlasov
28
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
29
Martin Magura, SMS
4 hlasov
30
Branislav Sijka, NEKA
3 hlasov
31
Tomáš Bubelíny, NOVA
3 hlasov
32
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
33
Ján Bednár, NOVA
3 hlasov
34
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasov
35
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
36
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
37
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
38
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
39
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
40
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
41
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
42
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
43
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
44
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
45
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
46
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
47
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
48
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
49
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
50
Slavomír Žužo, MS
51
Pavol Valko, SMS
52
Jaroslav Tokár, SRÚS
53
Slavomír Kešeľ, SRÚS
54
Mária Uchnárová, SMS
55
Jozef Jusko, ÚSVIT

Volebná účasť

27,96
%
2017 1. kolo
13,38
%
2013 2. kolo
24,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,96%
2013 2. kolo 13,38%
2013 1. kolo 24,23%