Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
47,89%
Milan Belica NEKA
20,74%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,48%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,14%
Martin Kusenda NEKA
2,19%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,81%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,58%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,28%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,21%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,45%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Rybár, NEKA
953 hlasov
2
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
951 hlasov
3
Marek Šimunek, NEKA
846 hlasov
4
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
506 hlasov
5
Marcel Filaga, NEKA
416 hlasov
6
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
396 hlasov
7
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
296 hlasov
8
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
261 hlasov
9
Otokar Klein, NEKA
181 hlasov
10
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
178 hlasov
11
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
163 hlasov
12
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
160 hlasov
13
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
153 hlasov
14
Peter Podbehlý, NEKA
145 hlasov
15
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
140 hlasov
16
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
134 hlasov
17
Judita Laššáková, NEKA
123 hlasov
18
Stanislav Petráš, NEKA
122 hlasov
19
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
121 hlasov
20
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
102 hlasov
21
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
90 hlasov
22
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
75 hlasov
23
Richard Gajdoš, NEKA
71 hlasov
24
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
64 hlasov
25
Martin Búry, NEKA
64 hlasov
26
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
64 hlasov
27
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
57 hlasov
28
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
29
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
56 hlasov
30
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
52 hlasov
31
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
32
Gabriel Katona, NEKA
51 hlasov
33
Erik Kliment, NEKA
50 hlasov
34
Michal Prešinský, REPUBLIKA
50 hlasov
35
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
36
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
47 hlasov
37
Ivan Katona, NEKA
40 hlasov
38
Jozef Zaťko, NK/NEKA
35 hlasov
39
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
34 hlasov
40
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
41
František Slávik, Progresívne Slovensko
31 hlasov
42
Alena Jaššová, REPUBLIKA
30 hlasov
43
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
44
Miroslav Kleman, NK/NEKA
29 hlasov
45
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
46
Adam Meško, DOMOV-NS
28 hlasov
47
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
27 hlasov
48
Denis Gondžala, REPUBLIKA
23 hlasov
49
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
21 hlasov
50
Peter Chmelo, REPUBLIKA
21 hlasov
51
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
21 hlasov
52
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
53
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
54
Dušan Pukanec, NK/NEKA
18 hlasov
55
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
17 hlasov
56
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
57
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
58
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
14 hlasov
59
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
13 hlasov
60
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
13 hlasov
61
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
13 hlasov
62
Pavol Timko, REPUBLIKA
12 hlasov
63
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
64
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
65
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
8 hlasov
66
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
67
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
68
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
69
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
70
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov

Volebná účasť

51,53 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,53 %
04.11. 2017 1. kolo 29,98 %
23.11. 2013 2. kolo 24,67 %
09.11. 2013 1. kolo 27,60 %