Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
75,93%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
24,07%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
37,50%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
25,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
16,07%
Ladislav Fízik ASV
7,14%
Ondrej Binder NEKA
5,36%
Karol Konárik SNS
3,57%
Andrea Jenčíková NP
1,79%
Emil Samko KĽS
1,79%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,79%
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Rusko, NEKA
25 hlasov
2
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
23 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
15 hlasov
5
Jaroslav Kuracina, NEKA
13 hlasov
6
Ján Chladný, KDS
13 hlasov
7
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
11 hlasov
8
Ľubomír Motyčka, NEKA
11 hlasov
9
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
11 hlasov
10
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
11
Miloš Horný, SMS
9 hlasov
12
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
9 hlasov
13
Vladimír Sklenka, NEKA
8 hlasov
14
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
8 hlasov
15
Janka Slobodníková, SĽS
7 hlasov
16
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
17
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
18
Peter Gogola, NEKA
7 hlasov
19
Jaroslav Maslen, NEKA
7 hlasov
20
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
5 hlasov
22
Jozef Sásik, SĽS
5 hlasov
23
Ivan Kostúr, KSS
5 hlasov
24
Karol Konárik, SNS
5 hlasov
25
Iveta Majerová, NEKA
5 hlasov
26
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
4 hlasov
27
Juraj Remšík, SMS
4 hlasov
28
Dana Hríbiková, OKS
4 hlasov
29
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
30
Simon Barth, SMS
3 hlasov
31
Igor Donoval, ASV
3 hlasov
32
Ľubomír Šesták, NEKA
3 hlasov
33
Martin Baník, KDS
3 hlasov
34
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
35
Peter Majerský, KSS
2 hlasov
36
Karol Jadáš, KDS
2 hlasov
37
Janka Slaná, NEKA
2 hlasov
38
Zdena Bienska, SĽS
1 hlasov
39
Teodor Bindas, SMS
1 hlasov
40
Igor Ďurana, SĽS
1 hlasov
41
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
42
Róbert Huran, NEKA
1 hlasov
43
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
44
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
1 hlasov
45
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
46
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
47
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Pavol Svetlík, SNS
1 hlasov
49
Jozef Smekal, NEKA
1 hlasov
50
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
51
Branislav Slaný, NEKA
1 hlasov
52
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
53
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
54
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
55
Ľubomír Piterka, NEKA
1 hlasov
56
Daniela Baranová, MOST - HÍD
57
Svetozár Tomič, SMS
58
Jaroslava Miklóšová, SMS
59
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
60
Jaroslav Sekerka, KSS
61
Peter Rusnák, NEKA
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

31,66 %

Historický vývoj

34,44 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 57,83 %
23.11. 2013 2. kolo 31,66 %
09.11. 2013 1. kolo 34,44 %