Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
43,33%
Adrian Polóny NEKA
22,22%
Rudolf Huliak NK/NEKA
8,89%
Miroslav Suja REPUBLIKA
8,89%
Maroš Čupka Socialisti.sk
6,67%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
4,44%
Michal Albert KSS
2,22%
Marek Modranský NEKA
2,22%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Kubišová, NEKA
30 hlasov
2
Stanislav Mičev, NEKA
18 hlasov
3
Michal Rusko, SOM Slovensko
14 hlasov
4
Milan Smädo, NEKA
13 hlasov
5
Andrea Dolinská, NEKA
13 hlasov
6
Matúš Molitoris, NEKA
12 hlasov
7
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
11 hlasov
8
Martin Turčan, NEKA
11 hlasov
9
David Kapusta, NEKA
10 hlasov
10
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
10 hlasov
11
Maroš Čupka, Socialisti.sk
10 hlasov
12
Katarína Belicová, NEKA
10 hlasov
13
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
14
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
9 hlasov
15
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
16
Marek Modranský, NEKA
9 hlasov
17
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
18
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
9 hlasov
19
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
8 hlasov
20
Martin Majling, NEKA
8 hlasov
21
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
22
Erika Karová, NEKA
7 hlasov
23
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
7 hlasov
24
Milan Lichý, NEKA
7 hlasov
25
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
7 hlasov
26
Igor Kašper, SME RODINA
6 hlasov
27
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
6 hlasov
28
Csilla Droppová, NEKA
6 hlasov
29
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
30
Elena Buksová, NEKA
6 hlasov
31
Ivan Kostúr, KSS
5 hlasov
32
Vladimír Sklenka, NEKA
5 hlasov
33
Peter Gogola, NEKA
5 hlasov
34
Karol Kováč, NEKA
5 hlasov
35
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
5 hlasov
36
Pavel Bachleda, NEKA
4 hlasov
37
Marek Vyhnička, SNS
4 hlasov
38
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
40
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
4 hlasov
41
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
42
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
43
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
44
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
4 hlasov
45
Michal Albert, KSS
3 hlasov
46
Zuzana Macošková, NK/NEKA
3 hlasov
47
Peter Ušiak, NEKA
3 hlasov
48
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
49
Juraj Odor, NEKA
3 hlasov
50
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
51
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
52
Ivan Mailing, NK/NEKA
3 hlasov
53
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
54
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
55
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
56
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
57
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
3 hlasov
58
Matúš Mistrík, NK/NEKA
2 hlasov
59
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
60
Marta Medzihradská, NEKA
2 hlasov
61
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
62
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
2 hlasov
63
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
64
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
65
Ján Mizerák, SME RODINA
1 hlasov
66
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
1 hlasov
67
Peter Voskár, NK/NEKA
1 hlasov
68
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
70
Peter Plančík, KSS
1 hlasov
71
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
72
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
1 hlasov
73
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
74
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
75
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
76
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
77
Janka Slaná, NEKA
78
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
79
Pavel Marko, NK/NEKA
80
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
81
Radoslav Petrík, NK/NEKA

Volebná účasť

52,60 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,60 %
04.11. 2017 1. kolo 57,83 %
23.11. 2013 2. kolo 31,66 %
09.11. 2013 1. kolo 34,44 %