vyberte rok
Bajkaokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
60.71%
Milan Uhrík ĽSNS
17.86%
Iván Farkas SMK
7.14%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
7.14%
Renáta Kolenčíková NEKA
3.57%
Peter Oremus NEKA
3.57%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

11,85
%
2017 1. kolo
10,27
%
2013 2. kolo
11,9
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 11,85%
2013 2. kolo 10,27%
2013 1. kolo 11,9%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
2
Igor Gogora, NEKA
10 hlasov
3
Igor Varga, NEKA
7 hlasov
4
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
5
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
6
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
7
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
8
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
9
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
10
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
11
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
12
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
5 hlasov
13
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
14
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
15
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
16
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
18
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasov
20
Michal Ivanický, KSS
4 hlasov
21
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
22
Tibor Csenger, SMK-MKP
3 hlasov
23
Igor Éder, NEKA
3 hlasov
24
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
25
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
26
Ladislav Vörös, KSS
2 hlasov
27
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Dezső Pálffy, SMK-MKP
2 hlasov
29
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
30
Ján Hamar, KSS
2 hlasov
31
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Ján Krtík, NEKA
2 hlasov
34
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Zita Cseri, NEKA
1 hlasov
36
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
38
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
39
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Marianna Šedivá, NEKA
1 hlasov
41
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Pál Zachar, NEKA
1 hlasov
43
Peter Köpöncei, SMK-MKP
44
Ondrej Juhász, NEKA
45
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Erika Sulinová, NEKA