Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
63,38%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22,54%
Anton Korba NEKA
7,04%
Dorota Bujňáková NP
2,82%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,82%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,41%
Štefan Straka KSS
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladislav Bašista, SMER - SD
36 hlasov
2
Jozef Kičura, SMER - SD
34 hlasov
3
Marek Guman, NEKA
31 hlasov
4
Radoslav Čuha, SMER - SD
30 hlasov
5
Mikuláš Komanický, SMER - SD
28 hlasov
6
Viera Leščáková, NOVA
24 hlasov
7
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
8
Miroslav Lukáč, SMER - SD
19 hlasov
9
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
10
Jozef Jakubík, 99%, PaS
12 hlasov
11
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
12
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
13
Jozef Kakaščik, NEKA
10 hlasov
14
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
15
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
10 hlasov
16
Emil Chlapeček, SMER - SD
9 hlasov
17
Michal Kaliňák, SMER - SD
8 hlasov
18
Miroslav Leško, SMER - SD
8 hlasov
19
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
20
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
21
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
22
Ľubomír Vaško, NOVA
6 hlasov
23
František Janus, NEKA
6 hlasov
24
Ľudovít Malaga, NEKA
5 hlasov
25
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
26
Miroslav Sopko, NOVA
5 hlasov
27
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
28
Anton Klimko, NOVA
5 hlasov
29
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
30
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
31
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
32
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
33
Alica Dragulová, NOVA
4 hlasov
34
Jiří Ballarin, NEKA
4 hlasov
35
Janette Langová, NOVA
4 hlasov
36
Ján Andrejko, NEKA
4 hlasov
37
Stanislav Grega, NEKA
4 hlasov
38
Peter Klein, NEKA
4 hlasov
39
Štefan Hatok, NEKA
4 hlasov
40
Cyril Leško, SNS
3 hlasov
41
Milan Hlivjak, 99%, PaS
3 hlasov
42
Radomír Kreheľ, NEKA
3 hlasov
43
Pavel Hagyari, NEKA
3 hlasov
44
Lukáš Priščák, SNS
3 hlasov
45
Ivan Benko, NEKA
3 hlasov
46
Miroslav Benko, SMER - SD
3 hlasov
47
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
48
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Radovan Bačík, NEKA
2 hlasov
50
Peter Hatalčík, SMER - SD
2 hlasov
51
Iveta Baranová, NEKA
2 hlasov
52
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
53
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
54
Jozef Frankovský, NEKA
2 hlasov
55
Stanislav Mathia, NOVA
2 hlasov
56
Vladimír Feľbaba, NOVA
2 hlasov
57
Patrik Tomič, NEKA
2 hlasov
58
Stanislav Šváby, NOVA
2 hlasov
59
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
2 hlasov
60
Ľuba Kráľová, NEKA
2 hlasov
61
Paulína Štefaničová, NOVA
2 hlasov
62
Marcel Jenča, SNS
2 hlasov
63
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
64
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
65
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
66
Ján Katica, NEKA
1 hlasov
67
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
68
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
69
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
70
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
71
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
72
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
73
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
74
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
75
Ján Dobrovič, NEKA
1 hlasov
76
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
77
Andrej Buday, SaS
1 hlasov
78
Zdenko Velecký, NEKA
1 hlasov
79
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
80
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
81
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
82
Viliam Sedlák, 99%, PaS
83
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
84
Andrej Tudor, KSS
85
František Merkovský, 99%, PaS
86
Vladimír Borecký, NEKA
87
Branko Benko, SMER - SD
88
Milan Cimerman, Z-SNP
89
František Balog, SRÚS
90
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
91
Ondrej Gubač, NEKA
92
Rudolf Voit, NEKA
93
Michal Hlivjak, 99%, PaS
94
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
95
Ján Jacoš, 99%, PaS
96
Anton Demeter, SNS
97
Marián Krakovský, KSS
98
Igor Kreta, KSS
99
Radko Lapoš, NEKA
100
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
101
Viera Vasiliaková, KSS
102
Ladislav Babuščák, NOVA

Volebná účasť

33,33
%
2017 1. kolo
20,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,33%
2013 1. kolo 20,94%