Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
54,79%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20,39%
Milan Belica NEKA
8,60%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,37%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,93%
Martin Kusenda NEKA
1,72%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,23%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,74%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,74%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,49%
Peter Pukan REPUBLIKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
148 hlasov
2
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
127 hlasov
3
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
118 hlasov
4
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
106 hlasov
5
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
103 hlasov
6
Jozef Jobbágy, NEKA
94 hlasov
7
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
82 hlasov
8
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
81 hlasov
9
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
79 hlasov
10
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
75 hlasov
11
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
71 hlasov
12
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
69 hlasov
13
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
59 hlasov
14
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
51 hlasov
15
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
43 hlasov
16
Peter Antal, Progresívne Slovensko
42 hlasov
17
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
36 hlasov
18
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
33 hlasov
19
Zsolt Feszty, NEKA
30 hlasov
20
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
29 hlasov
21
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
22
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
26 hlasov
23
Roman Németh, SMER - SD, SNS
24 hlasov
24
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
25
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
26
Péter Korpás, NEKA
21 hlasov
27
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
28
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
21 hlasov
29
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
30
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
20 hlasov
31
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
32
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
33
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
16 hlasov
34
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
16 hlasov
35
István Samu, NEKA
16 hlasov
36
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
37
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
38
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
39
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
40
Gyula Köles, NK/NEKA
9 hlasov

Volebná účasť

43,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,00 %
04.11. 2017 1. kolo 18,94 %
23.11. 2013 2. kolo 9,98 %
09.11. 2013 1. kolo 13,05 %