Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
86,54%
Milan Belica SMER - SD
13,46%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
69,23%
Milan Belica SMER - SD
16,92%
Peter Oremus NEKA
11,54%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,54%
Robert Dick MS
0,77%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
72 hlasov
2
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
56 hlasov
3
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
55 hlasov
4
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
51 hlasov
5
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
49 hlasov
6
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
45 hlasov
7
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
8
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
9
Csaba Földes, SMK-MKP
37 hlasov
10
Norbert Becse, SMK-MKP
29 hlasov
11
Rozália Szalay, SMK-MKP
29 hlasov
12
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
28 hlasov
13
Attila Petheő, SMK-MKP
26 hlasov
14
Anton Marek, NEKA
25 hlasov
15
Olga Szabó, SMK-MKP
24 hlasov
16
Árpád Horváth, SMK-MKP
24 hlasov
17
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
21 hlasov
18
László Stubendek, SMK-MKP
20 hlasov
19
Miroslav Adamik, NEKA
19 hlasov
20
Peter Getler, SMS
13 hlasov
21
György Batta, NEKA
13 hlasov
22
Tibor Mayer, NEKA
12 hlasov
23
Ladislav Tóth, KSS
11 hlasov
24
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
11 hlasov
25
Milan Lehocký, NEKA
10 hlasov
26
Robert Dick, MS
9 hlasov
27
Tamara Podmanická, SMS
8 hlasov
28
Milan Opálka, KSS
8 hlasov
29
Károly Less, NEKA
7 hlasov
30
Jozef Petráš, KSS
6 hlasov
31
Pavol Tausk, KSS
5 hlasov
32
Mária Csákiová, MS
5 hlasov
33
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
4 hlasov
34
Ján Pikor, NEKA
4 hlasov
35
Karel Krejčí, KSS
3 hlasov
36
Lívia Csíková, MS
2 hlasov

Volebná účasť

18,94
%
2017 1. kolo
9,98
%
2013 2. kolo
13,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,94%
2013 2. kolo 9,98%
2013 1. kolo 13,05%