Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
50,00%
Rudolf Bauer KDS
50,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
37,25%
Rudolf Bauer KDS
33,33%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
7,84%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,88%
Jozef Holečko NEKA
5,88%
Dominika Palaščáková NOVA
3,92%
Jaroslav Džunko NEKA
3,92%
Lukáš Sisák KSS
1,96%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
19 hlasov
2
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
16 hlasov
4
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
15 hlasov
6
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER - SD
10 hlasov
9
František Farkaš, SMER - SD
10 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
11
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
12
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
7 hlasov
14
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
16
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Ľubica Rošková, SMER - SD
6 hlasov
18
Jozef Makohus, SMER - SD
4 hlasov
19
Oliver Petrík, NEKA
4 hlasov
20
Andrea Sisák, NEKA
4 hlasov
21
Stanislav Gaľa, SNS
4 hlasov
22
Martin Stripai, SMS
3 hlasov
23
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
24
Attila Barkó, SMK-MKP
2 hlasov
25
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
26
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
27
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
28
Mária Uchnárová, SMS
2 hlasov
29
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
30
Slavomír Žužo, MS
2 hlasov
31
Pavol Valko, SMS
2 hlasov
32
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
33
Milan Kaplan, NOVA
1 hlasov
34
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
35
Martin Magura, SMS
1 hlasov
36
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
37
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
38
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
39
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
40
Tomáš Bubelíny, NOVA
1 hlasov
41
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
42
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
43
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
44
Tibor Varga, SMK-MKP
45
Jaroslav Vaľo, SNS
46
Rastislav Tomaš, KSS
47
Jaroslav Tokár, SRÚS
48
Jaroslava Špaková, DS
49
Milan Potocký, NEKA
50
Imrich Balog, KĽS
51
Ján Mičuda, NEKA
52
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
53
Jozef Jusko, ÚSVIT
54
Vladimíra Fortunová, KSS
55
Jaroslav Ferenc, KĽS

Volebná účasť

21,67
%
2017 1. kolo
6,66
%
2013 2. kolo
13,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,67%
2013 2. kolo 6,66%
2013 1. kolo 13,36%