Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
68,47%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
31,53%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
39,76%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
27,07%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
19,76%
Karol Konárik SNS
6,83%
Ondrej Binder NEKA
2,20%
Andrea Jenčíková NP
1,95%
Jozef Sásik SĽS
0,73%
Ladislav Fízik ASV
0,49%
Jaroslav Sekerka KSS
0,49%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,49%
Emil Samko KĽS
0,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
198 hlasov
2
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
189 hlasov
3
Jaroslav Maslen, NEKA
160 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
99 hlasov
5
Ľubomír Motyčka, NEKA
89 hlasov
6
Peter Majerský, KSS
84 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
77 hlasov
8
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
73 hlasov
9
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
72 hlasov
10
Karol Konárik, SNS
68 hlasov
11
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
68 hlasov
12
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
64 hlasov
13
Jaroslav Kuracina, NEKA
63 hlasov
14
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
56 hlasov
15
Jozef Smekal, NEKA
55 hlasov
16
Michal Rusko, NEKA
48 hlasov
17
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
46 hlasov
18
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
45 hlasov
19
Iveta Majerová, NEKA
40 hlasov
20
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
21
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
34 hlasov
22
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
33 hlasov
23
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
30 hlasov
24
Ján Chladný, KDS
28 hlasov
25
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
26
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
25 hlasov
27
Juraj Remšík, SMS
24 hlasov
28
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
24 hlasov
29
Martin Baník, KDS
21 hlasov
30
Miloš Horný, SMS
20 hlasov
31
Róbert Huran, NEKA
20 hlasov
32
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
20 hlasov
33
Branislav Slaný, NEKA
20 hlasov
34
Vladimír Sklenka, NEKA
19 hlasov
35
Peter Rusnák, NEKA
18 hlasov
36
Janka Slaná, NEKA
18 hlasov
37
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
17 hlasov
38
Igor Donoval, ASV
16 hlasov
39
Jaroslava Miklóšová, SMS
16 hlasov
40
Ivan Kostúr, KSS
14 hlasov
41
Teodor Bindas, SMS
13 hlasov
42
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
12 hlasov
43
Daniela Baranová, MOST - HÍD
10 hlasov
44
Jaroslav Sekerka, KSS
10 hlasov
45
Janka Slobodníková, SĽS
9 hlasov
46
Ľubomír Šesták, NEKA
9 hlasov
47
Dana Hríbiková, OKS
9 hlasov
48
Ľubomír Piterka, NEKA
9 hlasov
49
Jozef Sásik, SĽS
9 hlasov
50
Simon Barth, SMS
7 hlasov
51
Andrej Sliacky, SMS
7 hlasov
52
Ján Jambrich, SĽS
7 hlasov
53
Zdena Bienska, SĽS
5 hlasov
54
Roman Štrba, SĽS
4 hlasov
55
Pavol Svetlík, SNS
4 hlasov
56
Karol Jadáš, KDS
3 hlasov
57
Lukáš Ginič, SMS
3 hlasov
58
Svetozár Tomič, SMS
2 hlasov
59
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
60
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
61
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
62
Augustín Richtárech, OKS

Volebná účasť

48,37
%
2017 1. kolo
28,09
%
2013 2. kolo
27,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,37%
2013 2. kolo 28,09%
2013 1. kolo 27,53%