Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
79,52%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
20,48%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
78,57%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
10,71%
Peter Oremus NEKA
7,14%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
3,57%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
36 hlasov
2
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
22 hlasov
3
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
20 hlasov
4
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
19 hlasov
5
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
19 hlasov
6
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
19 hlasov
7
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
18 hlasov
8
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
18 hlasov
9
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
18 hlasov
10
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
18 hlasov
11
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
18 hlasov
12
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
17 hlasov
13
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
16 hlasov
14
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
15
Ladislav Prešinský, NEKA
7 hlasov
16
Eva Antošová, SNS
6 hlasov
17
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
18
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
19
Peter Oremus, NEKA
5 hlasov
20
Juraj Uhrín, SĽS
4 hlasov
21
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
22
Pavol Dávid, SMS
4 hlasov
23
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
24
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
25
Martin Mikuláš, SNS
4 hlasov
26
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
27
Ivan Habiňák, SNS
3 hlasov
28
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
29
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
30
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
31
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
32
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
33
Eduard Kolesár, ASV
3 hlasov
34
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
35
Milena Candráková, KSS
2 hlasov
36
Róbert Balkó, SMK-MKP
2 hlasov
37
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
38
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
39
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
40
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
2 hlasov
41
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
42
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
43
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
44
Stanislav Hamar, SNS
1 hlasov
45
Miloslav Horka, SNS
1 hlasov
46
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
1 hlasov
47
Miroslav Timko, KSS
1 hlasov
48
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
1 hlasov
49
Vladimír Lauko, SNS
1 hlasov
50
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
51
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
52
Dušan Janek, KSS
1 hlasov
53
Jozef Čapla, SNS
1 hlasov
54
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
55
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
1 hlasov
56
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
57
Viliam Mokraň, KĽS
58
Marta Miklošková, KDS
59
Lenka Slováčiková, NaS - ns
60
Oľga Froncová, SNS
61
Juraj Gajdoš, SNS
62
Milan Greguš, SNS
63
Vladislav Borík, SOĽ
64
Milan Chalachan, SMS
65
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
66
Ján Kollár, KSS
67
Jaroslav Lopata, KSS
68
Anton Žikla, KSS
69
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
70
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
71
Miloslav Slováčik, NaS - ns
72
Andrea Samková, KĽS
73
Anna Čagalová, SNS

Volebná účasť

34,98
%
2017 1. kolo
31,43
%
2013 2. kolo
21,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,98%
2013 2. kolo 31,43%
2013 1. kolo 21,13%